Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Фільми » Двійник / Клон (2022)
Дія фільму розгортається в альтернативному всесвіті, де клонування — цілком звичайна процедура. Сара, якій поставили діагноз - рак, не хоче, щоб пам'ять про неї канула в небуття. Героїня замовляє клона та навчає його, щоб той згодом зайняв її місце, але хвороба відступає. За законами цього світу, декларація про існування має лише одне особистість. Сара має намір деактивувати клона, але та викликає її на смертельну дуель.

Сатиричний науково-фантастичний трилер спільно створювався Фінляндією та США. Можна Клон дивитись онлайн. Режисером виступив Райлі Стернс (Помилки, Мистецтво самооборони), який зняв картину за власним сценарієм. І він увійшов до продюсерського складу свого нового проекту.

На головну роль запросили Карен Гілан, вона також грає і двійника свого персонажа, який мав великий досвід роботи з жанром сай-фай. Вона добре відома шанувальникам серіалу Доктор Хто, а також втілювала Небулу у фільмах всесвіту Марвел. Можна Клон дивитись онлайн. Щоб вписатися в образ своєї героїні, яка активно готується до смертельного бою, шотландська артистка відвідувала складні тренування з фітнесу.

Зйомки стрічки проходили восени 2020 року у Фінляндії – у місті Тампере протягом шести тижнів. Таке рішення було ухвалено у зв'язку з пандемією, яка обмежила продюсерів у виборі локацій на території Штатів. У російськомовному прокаті фільм був представлений під теглайном – Вижити у світі майбутнього – перемогти досконалу версію себе.

Сатирична картина Стернса була тепло прийнята критиками та отримала схвальні відгуки. Проект претендував на премію фестивалю Санденс як Кращий драматичний фільм року. Можна Клон дивитись онлайн.

Дивитися онлайн "Двійник / Клон" безкоштовно

Ashdivip Tabus Трейлер
Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?
Правовласникам