Реєстрація

фантастика

Домінуючий вид

Домінуючий вид (2024)

Поклавши край мільйонам років вживання м'яса тварин, компанія «BF» тепер домінує на ринку генетично модифікованого м'яса, вирощеного в лабораторіях. Але всередині компанії та поза її межами є люди, які починають сумніватися в правильності шляху, який обрала генеральна директорка Юн Джа Ю. Тим часом навколо героїні та її нового охоронця починають траплятися загадкові смерті.

Дивитися онлайн
10
Голосів: 1
8.5 (43)
0
0
19 травня 2024, 17:30
Підземелля смакоти

Підземелля смакоти (2024)

Підземелля, дракони… та апетитне рагу з монстрів? Шукачі пригод розпочинають рятувальну місію в підземному королівстві й дорогою здіймають бурю смакових відчуттів.

Дивитися онлайн
10
Голосів: 14
7.7 (139)
0
0
19 травня 2024, 17:30
Моя академія героїв

Моя академія героїв (2016)

У якомусь світі більший відсоток населення людства народжується з незвичайними здібностями, які називаються чудасії. Але наш герой у цей відсоток не влучив. Однак хлопець наполегливо намагається досягти небувалої сили та наблизитися до своєї мрії стати супергероєм.

Дивитися онлайн
9.5
Голосів: 22
8.3 (75248)
2 766
0
19 травня 2024, 14:30
Нестерпні прибульці

Нестерпні прибульці (2022)

Коли Землі загрожує флот інопланетних загарбників, відомих як Вони, відповідальність за її порятунок лягає на плечі 17-річного японського учня старшої школи Атар Моробоші. Юнак врятує землю, якщо зможе за 10 днів ухопитися за ріжки Лам, привабливої ​​дочки лідера прибульців, яка вміє літати та керувати електрикою. В останній момент Атару вдається впоратися із завданням, але через непорозуміння інопланетна дівчина вважає, що він зробив їй пропозицію вийти заміж. Лам погоджується на заміжжя і

Дивитися онлайн
10
Голосів: 1
8.1 (51)
1 223
0
19 травня 2024, 14:30
Дівчата в обладунках

Дівчата в обладунках (2021)

  • Рік випуску: 2021
  • Країна: Японія
  • Жанр: екшн / фантастика
  • Тривалість: 24 хв
  • Прем'єра: 7 січня 2021
  • Якість: 1080p
  • Додано: 5 серію 1 сезона

Головні героїні – звичайні дівчата, які одягають особливі костюми, наділені LBX-модулями. Ці круті прибамбаси роблять власниць одягу суперкрутими войовницями, які тепер мають нести на своїх плечах відповідальність щодо знищення головної світової загрози. Йдеться про мімезу, особливу форму життя, яка не сумісна з тим, до чого звикли люди. Метал ожив, ставши головною загрозою для всього людства. Безліч світів уже впали через вплив цієї згубної твердої речовини. Доля ж людства опиняється в руках

Дивитися онлайн
10
Голосів: 1
7.3 (41)
0
0
19 травня 2024, 11:30
Побачення з життям

Побачення з життям (2013)

У серці найбільшого на планеті материка Євразія сталося незрозуміле явище, яке згодом назвали Просторовим розломом. Стихійне лихо спричинило численні руйнування та загибель понад 100 мільйонів людей. Сидо Іцука – сирота. Удвох із сестричкою вони живуть у передмісті Токіо. Юнак випадково опинився в епіцентрі одного з малих просторових розломів, останнім часом вони все частіше стали виникати на території Японії, і дізнався, що на Землю насуваються Духи, у яких плани захоплення планети. У пошуках

Дивитися онлайн
10
Голосів: 2
6.9 (3372)
205
0
18 травня 2024, 23:30
Люди Ікс

Люди Ікс (1992)

Кожен з Людей Ікс має унікальні здібності, але всі вони вірять у добро і готові на будь-який крок, щоб врятувати людство від мутантів, які втратили сенс свого існування.

Дивитися онлайн
10
Голосів: 1
8.4 (47123)
0
0
17 травня 2024, 20:00
Темна матерія

Темна матерія (2024)

Викрадений чоловік опиняється у своєму альтернативному житті. Потрапивши в запаморочливий вир життєвих імовірностей, він вирішує за всяку ціну повернутися до реальної сімʼї, щоб урятувати рідних від найжахливішого ворога — самого себе.

Дивитися онлайн
0
Голосів: 0
7.3 (687)
0
0
17 травня 2024, 17:30
Механічна планета / Завідна Планета

Механічна планета / Завідна Планета (2017)

Після великої катастрофи землю перетворює на великий годинниковий механізм майстер Y. Через тисячу років молодий герой оповідки прагне стати найкращим годинникарем, але хоч і має унікальний слух яким може визначити хто з майстрів робив механізм приладу, він досі нікому не відомий. Все змінилося, коли до його квартири упала з неба труна...

Дивитися онлайн
0
Голосів: 0
5.4 (214)
0
0
17 травня 2024, 17:30
Ульотні лунатики

Ульотні лунатики (2005)

Ця кумедна пародія на «лігу видатних джентльменів», тільки тут супергерої прямі родичі персонажів класичних американських мультфільмів: кролика Багза Банні, кота Сильвестра, канарки Твітті, Тасманійського диявола і інших. Вже смішно? А то ще буде. Їх рідну планету спіткала дивна доля - впавши метеор не погубив Акметрополіс, але орбіту і вісь обертання змістив, а деяким з її жителів дарував особливі здібності. Ейс, нащадок веселуна кролика Банні, у якого страшніше морквини в лапах ніколи нічого

Дивитися онлайн
0
Голосів: 0
5.7 (1144)
0
0
17 травня 2024, 14:00

Фантастичні фільми і серіали українською в HD онлайн

Фантастика є відомим жанром літератури та кіно, має дуже багато видів. Як жанр кіно, стоки фантастики починаються практично з появою кінематографу. Для дивовижних кінофільмів властиві події, образи та антураж, відсторонені від повсякденності та реальності. Еволюція кінофантастики багато в чому залежала від динаміки розвитку фантастичної літератури, оскільки велика чисельність кінофільмів засновані на залежності від книжок відомих письменників-фантастів.

З розвитком кінематографічних технологій та ефектів кінофантастика вийшла на новітній високоякісний ступінь, продовжуючи дуже швидко розвиватися та покращуватись у зоровому та естетичному плані. Якщо ви великий фанат дивовижних фантастичних фільмів, то цей розділ створений спеціально для вас. Саме тут вам буде доступна для перегляду фантастика онлайн безкоштовно і без необхідності реєстрації. Дивіться найкращі фільми онлайн фантастика у нашому віртуальному кінозалі. Наша команда хоче побажати вам приємного перегляду та дивовижних емоцій.

Дивитись фільми і серіали в жанрі фантастика в українському перекладі

Залишайтеся з нами, і ви постійно будете в курсі всіх новинок та подій у світі фантастики. Ще раз нагадуємо, що на нашому сайті вся фантастика онлайн є безкоштовною та без жодних обмежень до перегляду. Дивіться фільми будь-який комфортний для вас час. Нині захоплююча та високоякісна фантастика на відстані всього кількох кліків. На нашому сайті зібрана велика колекція кінофільмів - вся фантастика в високій якості, дивитися її можна в необмежених кількостях і будь-який зручний для вас час. У нас ви знайдете наукову фантастику, фантасмагорію, фентезі, екранізації іменитих романів і коміксів і в тому ж дусі багато чого іншого. У нас ви знайдете як класичну фантастику, так і цілісні франшизи.

Команда нашого сайту безперервно відстежує присутність новинок та час їхнього виходу в кінопрокат. У нас завжди є новітні фільми - фантастика 2021 і 2022 років. Нині вся фантастика онлайн зібрана в одному місці, що надзвичайно комфортно. Вам більше немає необхідності реєструватися на торрент-трекерах, щоб завантажити фільм, що захоплює вас. Фантастика дивитись онлайн безкоштовно у високій якості HD 720 & 1080 українською мовою можна на нашому сайті. Немає необхідності витрачати кошти та час на похід у кінотеатр. Ми будемо поступово додавати новітні фільми, розширюючи і оновлюючи нашу колекцію.

Правовласникам