Реєстрація

Дорами

Король землі / Посмішка для спадкоємця

Король землі / Посмішка для спадкоємця (2023)

Виходець із заможної родини Гу Вон не має близькості з родичами, через що почувається неймовірно самотнім, а крім того, він неусміхнений і похмурий. Після чергового конфлікту з батьком він планує повернутися до Англії, але йому доведеться затриматися в рідних краях через питання успадкування компаній, що належать сімейству, зокрема готелю. Хлопця чекає знайомство з миловидною особливою Чхон Са Ран, яка постійно посміхається, адже працює стажером у готелі, а тому прагне бути ввічливою з

Дивитися онлайн
8.7
Голосів: 23
3.7 (127646)
2 026
0
27 лис 2023, 04:00
Дефолт

Дефолт (2018)

У 1997 році менеджер Банку Кореї передбачає велику фінансову кризу і повідомляє про це директору. Однак начальство скликає термінову раду за зачиненими дверима лише через десять днів і не повідомляє про це населення. Жінка вимагає розповісти про прийдешню катастрофу жителям країни, але її знову ігнорують. Фінансовий консультант із великої компанії зауважує, що міжнародні організації відмовилися від інвестицій у країну, через що відсотки за кредитами різко злетіли. Здогадуючись про причини того,

Дивитися онлайн
10
Голосів: 2
6.7 (1444)
29
0
24 лис 2023, 20:30
Зимова Бегонія

Зимова Бегонія (2020)

Дія сюжету цього костюмованого серіалу розгортається у 1930-х роках, в епоху Республіки, яка була для Китаю періодом заворушень та політичних ігор. Глядачі поринуть у замкнуте і згуртоване оперне товариство Пекіна (на той час – Бейпіна): його ієрархічну систему, дуже важкий стан його учнів з їхніми рабськими контрактами, їхні повсякденні ритуали, довкілля та багато чого іншого. У той же час історичний перехід Китаю від останньої імперії до республіканської доби зображений через призму індустрії

Дивитися онлайн
0
Голосів: 0
8.9 (99)
463
0
24 лис 2023, 03:00
Знаменитість

Знаменитість (2023)

Со А-Рі продає товари косметичних брендів Якось одержимість її подруги сучасними інфлюенсерами викликає у головної героїні цікавість, і вона вирішує дізнатися, чим зумовлений їхній успіх. Мін-Хе, яка не має значної популярності у світі соціальних мереж, дає А-Рі можливість познайомитися зі своєю професією. Кар'єра дівчини як інфлюенсер починає набирати стрімкі оберти, і Со швидко стає одним з найпопулярніших блогерів у Південній Кореї, в чому їй допомагає таємничий користувач соціальних

Дивитися онлайн
10
Голосів: 9
7.4 (4054)
732
0
24 лис 2023, 02:00
Зірка, що падає

Зірка, що падає (2022)

Події розгортаються у великій компанії Південної Кореї - Star Force Entertainment, яка популяризує знаменитостей. І тих людей, які працюють в індустрії розваг: журналістів, менеджерів і самих зірок. У центрі сюжету дарами опиняється Про Хан Бель — працьовита співробітниця відділу зв'язків із громадськістю. У своїй роботі дівчина викладається по-повній і навіть у екстрених ситуаціях, пов'язаних зі скандалами навколо зірок, не втрачається і підключає всю свою креативність для їх

Дивитися онлайн
10
Голосів: 3
7.6 (2626)
234
0
22 лис 2023, 09:22
Сяючий Кавунчик

Сяючий Кавунчик (2023)

Ин Гель - єдина дитина слабочуючих батьків, яка народжена з винятковим музичним талантом. У чарівному магазині музичних інструментів хлопець зустрічає віолончелістку Се Ген, Лі Чана, який закоханий у неї, та Чон А, дівчину з вродженою втратою слуху. Разом вони створюють музичний гурт під назвою Sparkling Watermelon.

Дивитися онлайн
9.6
Голосів: 26
9.3 (28)
2 175
0
22 лис 2023, 09:00
Випиймо, Робота Зачекає

Випиймо, Робота Зачекає (2021)

Історія трьох жінок, які люблять збиратися разом, щоб випити та поділитися історіями про своє життя. Усі три жінки самотні, їм за 30. Ан Со Хі – сценаристка на радіо, Хан Джі Ен – інструктор з йоги, Кан Джі Гу – ютубер. Якось із ними починає тусуватися Кан Бук Гу, режисер телешоу, єдиний чоловік у їхній компанії.

Дивитися онлайн
10
Голосів: 7
7.9 (302)
974
0
22 лис 2023, 04:00
Надзвичайна адвокатка У

Надзвичайна адвокатка У (2022)

Історія про 27-річну жінку-адвокату із синдромом Аспергера. Завдяки своєму високому IQ 164, вражаючій пам'яті та креативному мисленню, У Ен У з відзнакою закінчила престижний Сеульський національний університет і стала співробітником великої юридичної фірми. Однак вона все ще зазнає труднощів, коли справа доходить до соціальних взаємодій.

Дивитися онлайн
9.2
Голосів: 13
8.7 (16301)
1 835
0
21 лис 2023, 21:00
Вислизаюча людина

Вислизаюча людина (2020)

На чолі історії перебуває таємничий чоловік, який одного разу вночі приходить до тями після автомобільної аварії на безлюдній вулиці. Він нічого не пам'ятає про своє минуле і навіть не дізнається власне відображення в дзеркалі, а через 12 годин неймовірним чином переміщається в нове тіло. Одночасно з цим головний герой піддається переслідуванню озброєних агентів із секретної організації, які розшукують когось Кан І-ана. Перескакуючи з одного тіла до іншого, чоловік протистоїть смертоносним

Дивитися онлайн
10
Голосів: 1
6.2 (1970)
64
0
21 лис 2023, 05:30
Вартівник / Месник

Вартівник / Месник (2023)

Зразковий студент поліцейської академії у вихідні бере правосуддя до рук і карає злочинців, які отримали дуже легке покарання.

Дивитися онлайн
7.5
Голосів: 4
7.7 (286)
283
0
18 лис 2023, 18:21

Дорами онлайн українською мовою

Дорами – це азіатські драматичні телесеріали. Це також можуть бути радіопостачання, що транслюються у прямому ефірі або продаються на компакт-дисках. Прийнято вважати, що цей успішний кінематографічний жанр народився в Країні сонця, що сходить – в Японії. Зараз онлайн-дорами знімають практично у всіх азіатських країнах – у Японії, Кореї, Китаї, Тайвані, а також у Гонконгу та Таїланді. Ці серіали знімають у величезній кількості, для глядачів різних вікових груп, у різноманітних стилях та напрямках – вони можуть бути молодіжними, мелодраматичними, комедійними, жахами, шкільною тематикою тощо.

У дорамах головний акцент зроблено на закручений та глибокий сюжет. Над змістом дарами, як правило, працює ціла команда сценаристів. Сюжет розвивається на очах глядачів протягом щонайменше 10–14 серій, кожна середньою тривалістю півгодини.

Дорами наживо на мобільному в українському перекладі

Азіатські драми суттєво відрізняються від своїх західних аналогів. У той час як американські телепрограми є безстроковими і працюють доти, доки залишаються прибутковими, багато азіатських телесеріалів навмисно створено так, щоб розповідати одну історію від початку до кінця. У Японії та Гонконгу дарами, як правило, лаконічні, зосереджені навколо основного сюжету з кількома побічними сюжетами. Японські драматичні телесеріали – найкоротші, що рідко перевищують один сезон із дванадцяти серій. З іншого боку, тайванські, китайські та корейські дарами, як правило, тривають довше, вони є більш епізодичними і за форматом будуть більш знайомі західній аудиторії.

Азіатські дарами онлайн пропагують традиційні цінності. Головні персонажі будують свої стосунки на лагідності та скромності. Для іноземців ці драматичні телесеріали можуть бути цікавими неповторним місцевим колоритом – ми побачимо азіатську культуру, традиції країн та народів, цікаві характери. Азія не поспішає слідувати західним країнам чи Європі. У таких багатосерійних драмах Азія повертається до першоджерел, до початкових традицій в азіатському суспільстві.

Дорами здатні надовго занурювати глядачів у філософські думки про дружбу і відданість, любов і ненависть, совість і зраду. Поки герої ламають голову над власними етичними завданнями, глядачі думатимуть про те, де в житті межа між добром та злом.

Правовласникам