Реєстрація

Аніме

Бейблейд X

Бейблейд X (2023)

Центральний герой цієї історії націлює свої амбіції на піднесення над багатьма блейдерами, використовуючи силу свого потужного інструменту, названого Hell Scythe, у своєму гонитві за професійною майстерністю. Його велика мрія - стати лідером у цьому мистецтві, і для цього він вирішує брати участь у Про Лізі, ексклюзивному чемпіонаті, що збирає найкращих із найкращих зі всього світу. Цей захоплюючий турнір розгортається у чудовій вежі X, місці, де стикаються блейдери з високими амбіціями. Башта

Дивитися онлайн
0
Голосів: 0
7.9 (32)
0
0
02 гру 2023, 11:24
Фрірен: після кінця пригоди

Фрірен: після кінця пригоди (2023)

Король демонів переможений, і група героїв, що перемогла, повертається додому перед тим, як розпуститися. Четверо - маг Фрірен, герой Хіммель, жрець Хейтер і воїн Ейзен - згадують про свою десятирічну подорож, коли настає момент попрощатися один з одним. Але протягом часу для ельфів відрізняється, тому Фрірен стає свідком того, як її супутники повільно йдуть один за одним. Перед смертю Хайтеру вдається нав'язати Фрірену молоду людину-учня на ім'я Ферн. Ведені пристрастю ельфа до

Дивитися онлайн
10
Голосів: 14
2 112
0
02 гру 2023, 02:50
Немертвий і Невдача

Немертвий і Невдача (2023)

Людина — істота соціальна, їй потрібна взаємодія з оточуючими не лише за допомогою діалогу, а й тактильного контакту. На жаль, але Фуко Ідзумо позбавлена ​​цього задоволення через свою «особливість» приносити невдачу через дотик. З цієї причини на частку дівчини випало чимало горя, і єдиним виходом із цієї ситуації для неї була смерть.

Дивитися онлайн
9.2
Голосів: 51
3 381
0
02 гру 2023, 01:20
Лабіринт сновидінь

Лабіринт сновидінь (1987)

Стрічка складається з трьох коротких історій від трьох режисерів: про пригоди дівчинки і кота у дивному фантасмагоричному світі; про драматичні перегони знаменитого гонщика майбутнього; про молодого клерка, якому довелося їхати у богом забуту країну, щоб зупинити роботизоване мегабудівництво. Але усі ці історії об'єднує бачення майбутнього, в якому людство втілило форми сучасних (і одвічних) своїх проблем у нові високотехнологічні, й подекуди містичні форми, а дівчинка з першої історії є

Дивитися онлайн
0
Голосів: 0
7.0 (4125)
0
0
01 гру 2023, 17:30
Я й не помітив, як сусідка-янгол мене розбалувала

Я й не помітив, як сусідка-янгол мене розбалувала (2023)

Амане Фудзімія - звичайний старшокласник, який уславився одинаком. Він трохи лінивий, неохайний і нетовариський, проте здатний тверезо оцінити навколишнє оточення і завдяки цьому уникнути проблем. Махіру Сіна — сусідка Амане Фудзіміі та його повна протилежність. Яскрава, товариська і красива, вона миттєво здатна стати найпопулярнішою дівчиною в школі. Між цими двома немає нічого спільного, але, як це буває, протилежності притягуються. Повертаючись додому після занять, Амане Фудзімія помітив

Дивитися онлайн
10
Голосів: 5
7.8 (21)
1 317
1
01 гру 2023, 17:00
Кордон Шангрі-Ла

Кордон Шангрі-Ла (2023)

Ракуро цікавлять треш-ігри. Але вродлива панянка пропонує йому пограти у нормальну гру, і він, звісно, погоджується. Але чи все піде красиво у новій грі? А панянки?

Дивитися онлайн
7.5
Голосів: 4
7.6 (256)
199
0
01 гру 2023, 17:00
Боєць Бакі

Боєць Бакі (2001)

Бакі Ханма — молодий боєць, який прагне піти стопами свого батька Юдзіро та стати найсильнішим бійцем у світі. Через це він невпинно тренується та постійно бореться, щоб відточити свої навички та розвивати своє тіло для досягнення цих цілей. Попереду на Бакі чекає багато напружених битв, поки він намагається стати найкращим і зрештою забрати титул «Велетня» у свого батька.

Дивитися онлайн
6.7
Голосів: 3
7.5 (2028)
95
0
01 гру 2023, 17:00
Про моє переродження в слиз: Королівство Колеус

Про моє переродження в слиз: Королівство Колеус (2023)

Історія розгортається між першим і другим сезонами, де Рімур протистоїть змовам у королівстві Колеус.

Дивитися онлайн
10
Голосів: 6
126
0
01 гру 2023, 17:00

Аніме онлайн українською мовою

Останнім часом у світовому показі все більшої популярності набирають аніме. З кожним днем ми все частіше починаємо чути це слово, а заходячи на будь-який сайт із фільмами, нам пропонується безліч подібних картин. Але що таке аніме онлайн?

Аніме - це по суті просто японська анімація, загалом, воно так і перекладається з японської мови. Їх найголовнішою відмінністю є той важливий факт, що подібні картини призначені тільки для дитячого перегляду. Власне саме завдяки тому він і набув такої запаморочливої ​​популярності, яка з кожним днем ​​тільки збільшується, і набирає у свої кола все нові натовпи шанувальників. Ще однією важливою рисою подібних картин є характерна манера замальовки головних персонажів та фонів. Найчастіше вони виходять у форматі серіалів або фільмів, призначених для кінопоказів. Всього один сюжет подібної стрічки може вміщувати в собі опис десятків персонажів і навіть торкатися різноманітних епох, а також охоплює величезну різноманітність стилів та жанрів.

Аніме наживо на мобільному в українському перекладі

В основі майже кожного сюжету онлайн аніме знаходяться, по-перше манга, вони є японськими чорно-білі комікси, по-друге, ранобе, це своєрідні японські ілюстровані романи, ну і по-третє різноманітні комп'ютерні іграшки. Також слід зауважити, що при створенні сюжету обов'язково зберігаються всі особливості оригіналу та графічний стиль. У поодиноких випадках при створенні використовуються класичні твори. Однак трапляються випадки, коли аніме має свій оригінальний сюжет, з якого в подальшому може з'явитися книга (манга). Кожна нова серія або новий фільм мають дуже насичений сюжет, який може описувати величезну різноманітність подій та об'єктів. Слід зазначити, що кожен новий мультфільм онлайн має величезний прихований підтекст, який несе в собі особливий зміст. Так що подібні фільми створюються не тільки заради розваг, вони ще й змушують своїх глядачів гарненько подумати над своїм життям, так що аніме дивитись онлайн безкоштовно у високій якості не тільки захоплююче, але й пізнавально! В основному вони призначені для підлітків віком від 12 років. Незважаючи на те, що основним слоганом подібних екранізацій є простота, це не означає, що ідеї картин дитячі. Але крім усього іншого, подібні фільми мають відмінний звук і музику, причому якісне музичне доповнення супроводжуватиме Вас весь перегляд, вже в цьому Ви не сумнівайтеся.

На нашому популярному ресурсі Ви зможете насолодитися лише найякіснішими мультфільмами незвичайно красивого жанру аніме онлайн українською мовою. Всі картини містяться у найвищій якості, а найголовніше, що насолодитися онлайн переглядом кожного з них Ви зможете абсолютно безкоштовно!

Правовласникам