Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Серіали » Сімейний стан: усе складно / Статус відносин: заплутано (2015)
Сімейний стан: усе складно / Статус відносин: заплутано
дивитися онлайн
Туреччина, 2015, 2 год 0 хв
10
Голосов: 1
5.7 (615)
439
0
04 сер 2022, 09:49
Айшегюль вірить, що якось у її життя увірветься кохання і тоді весь світ дізнається, що красуня закохана в Джана. Сьогодні дівчина нікому не може розповісти про таємне кохання, адже вона перебувати під суворою забороною, і якщо комусь на боці будуть відомі всі факти, історія перевернеться. Виявляється, глядачі, хто дивитиметься онлайн серіал «Статус відносин: заплутано», дізнаються, що Текін насправді пожертвував своє серце холодній жінці Еліф. Вона, гарної зовнішності, вміло спілкується з клієнтами, легко знаходить вільний час для зустрічей, але її серце дійсно холодне і зовсім байдуже для героя.

Турецький серіал дозволяє дізнатися правду, що Еліф не може приділяти достатньо часу Джану, адже вона оточена більш солідними та перспективними чоловіками. Однак це не остання новина. Дівчина сама зізналася, що їй більше до душі підходить ніхто інший, як новоспечений залицяльник Мурат. З цією людиною, дивовижне виробництво хоче провести вічність, а опинитися в сильних обіймах юнака готові мільйони жінок. Якби Еліф знала, що вже завтра приготує для неї ловелас і веселун, і до яких неприємних моментів підведе її життя. Потрібно бути готовим до будь-яких неприємностей, адже завтра принесе справжню бурю страху.

Мурат, щоб упоратися зі своїми емоціями, про це можна дізнатися, подивившись картину у високій якості, він шалено закоханий в Айшегюль і нічого не може зробити з почуттями. Любовний квадрат практично замкнувся на неприємностях і божевільних сутичках, але вибратися з нього можуть лише найсильніші. Чи довго доведеться героям шукати вихід з неприємностей, і хто стане коханим, а кому потрібно просто піти з вірного шляху. За своє кохання готові боротися всі без винятків, просто деякі… зійдуть з корабля почуттів набагато раніше.

Дивитися онлайн "Сімейний стан: усе складно / Статус відносин: заплутано" безкоштовно

Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?