Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Серіали » Мультачки: Сирникові Байки (2008)
У мультсеріалі все вище всяких похвал - сюжети, графіка, фарби, озвучка, музика, видно, що зроблено з любов'ю, автори - професіонали з великої літери, динамічний сюжет і пригоди симпатичних героїв кожної серії, що запам'ятовуються, тривалість якої всього 5 хвилин, запрошують у світ ілюзій, але якихось приємних! Фільм для сімейного перегляду обов'язково сподобається малюкам та дорослим.
Весела вантажівка Метр розповідає про свої пригоди. У першій серії він відважний пожежник зі служби порятунку, його друг гонщик МакКвін отримує опіки та потрапляє до лікарні, у вигляді лікаря його зустрічає Метр. В інших серіях першого сезону вантажівка виступає в ролі каскадера та тореро, вірний друг завжди поруч.
У другому сезоні, слідуючи звичній концепції, Метр, як і раніше, робить геройські вчинки. Вантажівка знайомиться з НЛО на ім'я Мейтрон, пустує з ним, пізніше, коли нового друга військові забирають для досліджень, намагається звільнити його з полону, воює з ніндзя в Японії і летить на Місяць, щоб врятувати астронавта Імпала-13, стає відомим рок-музикантом .
Третій сезон ознаменований участю в авіашоу та подорожжю у 1927 рік.

Дивитися онлайн "Мультачки: Сирникові Байки" безкоштовно

Ashdivip Tabus Трейлер
Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?
Правовласникам