Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Серіали » Шукачі неприємностей (2010)
Шукачі неприємностей
дивитися онлайн
США, 2010, 60 хв
0
Голосов: 0
7.4 (3192)
449
0
23 лис 2022, 09:34
"Вижити разом" - це популярна пригодницька передача, створення якої ініціювали співробітники Discovery Channel. У реаліті-шоу колишній снайпер армії США Дейв Кентербері та Коді Ландін, який прославився як досвідчений експерт із виживання в умовах дикої природи, вирушають на пошуки пригод.

Однак вони не просто подорожують, а шукають найнебезпечніші місця на планеті, щоб продемонструвати глядачеві, як можна виживати в екстремальних умовах. Роблячи це, вони дають цінні поради туристам, які можуть потрапити у скрутну ситуацію.

Відтворюючи умови різних аварії корабля, катастроф і інших подібних ситуацій, які можуть призвести до трагічних наслідків, ведучі докладно розповідають всі тонкощі поведінки, яка дасть надію на виживання.

Не можна не відзначити, що ведучі використовують різні підходи, даючи можливість глядачеві вибору. Якщо колишній снайпер вважає за краще використовувати військові підходи, бачачи в природі свого ворога, то Коді розглядає природу виключно як свого друга, здатного прийти на допомогу у скрутну хвилину. Саме тому він використовує метод гармонійного злиття з природою.

Реаліті-шоу «Вижити разом» можна переглядати на сайті.

Дивитися онлайн "Шукачі неприємностей" безкоштовно

Плеєр VoidBoost Плеєр AshdiVip
Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?