Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Серіали » Тачку на прокачку (2004)
Тачку на прокачку
дивитися онлайн
США, 2004, 30 хв
0
Голосів: 0
5.7 (5074)
0
0
15 травня 2024, 16:33
Чудове, сповнене позитиву шоу! Стежити за перетворенням лялечки на прекрасного метелика цікаво не лише автомобільним фанатам, а й звичайним глядачам. Майстри – золоті руки Майк, Туше, Джиммі та Денні з будь-якої розвалюхи на колесах зроблять шедевр автопрому.
Героями програми зазвичай стають хлопці та дівчата з не дуже забезпечених сімей, їхні автомобілі найчастіше являють собою колимагу на колесах, яка не може доїхати до майстерні, розвалюючись на півдорозі. Зрідка автори програми вирішують відправити авто в металобрухт і подарувати власнику тюнінговану машину.
На початку програми ведучий з жахом оглядає те, що господар автомобіля називає машиною, він відвозить її в майстерню і передає в руки професіоналів. Камера стежить за кожним кроком від складання плану дій до виїзду з воріт та передачі до рук власника. Які емоції відчувають господарі машин, одні стрибають і радіють, побачивши свою «стареньку» в новому вигляді, інші втрачають мову. Вони обіймають і дякують усім, хто приклав руку до цього дива.
Слід зазначити, що команда жодного разу не повторилася, жодна з машин не схожа на іншу. Ведучий, віддаючи автомобіль власнику, завжди каже фразу: "Тепер твоя тачка офіційно прокачана!

Дивитися онлайн "Тачку на прокачку" безкоштовно

Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?
Правовласникам