Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Серіали » Коли завмирає серце (2022)
Нік Нельсон навчається у випускному класі та грає за шкільну команду з регбі. Він трохи чув про Чарлі — хлопця, який здійснив камін-аут минулого року і з якого знущалися за це кілька місяців, але раніше ніколи з ним не спілкувався. Вони стають друзями, і невдовзі Чарлі по вуха закохується в Ніка, хоч і знає, що шансів у нього немає.

Технічна інформація:

Плеєр Сезон Серія Якість Переклади
Voidboost 2 8 невідома Дубляж
Tabus 1 8 FHD (1080p) Англійська мова
Ashdivip 1 8 1080 Postmodern

Дивитися онлайн "Коли завмирає серце" безкоштовно

Плеєр Ashdivip Трейлер
9.5
Голосів: 21
20 1
Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку

Скачати торрент:

Пошук торрент роздач, будь ласка, зачекайте!
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
 1. Арсен
  Арсен
  21 серпня 2023 02:19
  Цей неймовірний серіал буквально приголомшив мене своєю чарівністю, красою, відвертістю й фантастичною грою акторів, тим більше, що натрапив я на нього лише після виходу вже другого сезону абсолютно випадково. Мабуть,варто було народитися, щоб створити таку прекрасну графічну історію, долучитися до її кінореалізації, зворушивши мільйони вдячних сердець, так само як й варто було врешті дочекатися, аби наш світ, переповнений нетерпимости, все ж - таки дозрів до рівня цієї грандіозної й щемливої оповіді. Актори грають ГЕНІАЛЬНО, всі характери абсолютно життєві й прописані довершено , робота оператора з грою кольорів, де багато разів я бачив спомин про Український Прапор (Дякую Вам за Солідарність, Брати - Англійці! Ви - Неймовірні!🇺🇦👍) й буквально казкову гаму відтінків, що народжувало феєричну атмосферу й просто неймовірну красу - ЦЕ СПРАВЖНЄ ДИВО!
  Кіт Коннор й Джо Локк, гадаю, після "Неаrtstopper" будуть не лише Улюбленцями Всього Світу, не тільки Двома Вражаючими, Напрочуд Сміливими Хлопцями, що врешті перевернуть наш нетерпимий ксенофобний світ, а насамперед Акторами Світового Рівня! З Великою Вдячністю Бажаю Їм Цього й ще раз захоплено промовляю: БРАВО!!! БРАВІССІМО!!!👏👏👏
 2. Арсен
  Арсен
  22 серпня 2023 20:46
  ...але треба додати те, чого не було сказано спершу - Велика Вдячність Акторам дубляжу, що дозволили Чарлі та Ніку, а також Їх Друзям, заговорити Українською, -- а саме Русланові Драпалюку та Євгенові Сардарову, а також Усім Вашим Колегам! Хлопці, Дівчата, Ви Зробили Велику Роботу й Неперевершене Диво, бо Биття Ваших Сердець злилися з хвилюючими вібраціями "Heartstopper", створивши Цілковиту Гармонію! Вам,Акторам, Низький Уклін й Гучні Аплодисменти!
Правовласникам