Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Серіали » WWE RAW (1993)
WWE Raw, також Monday Night Raw або просто Raw - телевізійна рестлінг-програма від WWE, яка зараз транслюється в США на каналі USA Network. З моменту свого створення і досі передача транслюється по понеділках, у прямому ефірі. В даний час Raw є одним із брендів WWE. Крім нього у WWE входять бренд SmackDown та NXT.

Шоу дебютувало США на каналі USA Network 11 січня 1993 року, і з того часу Raw є флагманською програмою WWE. У 2000 році показувати шоу став канал TNN, який пізніше був перейменований на Spike TV, але в 2005 році шоу повернулося на USA Network. З 9 грудня 2016 всі епізоди шоу доступні на WWE Network.

Починаючи з першого епізоду, Raw транслювалося у прямому ефірі з 208 різних арен у 171 місті з одинадцяти різних країн: США, Канада, Великобританія, Афганістан (2005 року), Ірак (2006 та 2007), ПАР, Німеччина, Японія, Італія та Мексика.

Після 1000-го епізоду, який вийшов в ефір 23 липня 2012 року, Raw став тригодинною програмою. Raw є довготривалим щотижневим телевізійним шоу в історії телебачення.

Дивитися онлайн "WWE RAW" безкоштовно

Ashdivip Трейлер
Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?
Правовласникам