Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Серіали » Невідома Європа (2005)
0
Голосів: 0
3
0
05 лип 2023, 03:10
Документальна кінострічка «ВВС: Європа: Історія континенту» дозволить глядачам вирушити в захоплюючу подорож на кілька мільярдів років у минуле, щоб на власні очі побачити історію становлення та розвитку сучасної Європи. Творці картини продемонструють нам цікаві моменти з життя континенту, глобальні події та момент зародження першої цивілізації.
Здавна природа була справжньою господаркою планети Земля, але людство почало багатомильними кроками підкорювати незвідані території. Все це супроводжувалося зникненням планети багатьох видів рослин і тварин, представники яких так і не дійшли до нашого часу. Але ви маєте можливість на власному досвіді дізнатися, наскільки прекрасний був незайманий світ до того моменту, як на твердь не ступила нога першої людини.
Представлений кінопроект є одним із успішних витворів відомого у всьому світі документального телеканалу. Автори та сценаристи виконали колосальну роботу у своєму прагненні донести достовірні знання до розумів сучасних обивателів. Чи зможемо ми осягнути весь зміст послання? На це та багато інших питань доведеться відповісти вам після перегляду цього творіння.

Технічна інформація:

Плеєр Сезон Серія Якість Переклади
Voidboost 1 4 невідома Одноголосий

Дивитися онлайн "Невідома Європа" безкоштовно

Плеєр
0
Голосів: 0
0 0
Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку

Скачати торрент:

Пошук торрент роздач, будь ласка, зачекайте!
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?
Правовласникам