Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Серіали » Сила кохання Феріхи (2011)
Головна героїня турецького серіалу "Я назвала її Феріха" ніколи не знала, що таке щастя. Разом зі своїми родичами, дівчині доводиться щодня працювати на благо багатих людей. Красуня, збирається продовжувати свій рід і теж стане керуючою в апартаментах, де почуватиметься як прислуга. Щодня їй доводиться стикатися з купою проблем, переживати не найкращі моменти, і все це заради копійок, щоб утримувати сім'ю. Нехай, у серіалі з українськими субтитрами, вона мріяла про славу та пошану, але нічого цього доля не подарувала дівчині, тому вона змушена принижуватися в лавах собі подібних.

Для початку красуня намагається вивчитися, про що можна дізнатися з кінострічки «Adini Feriha Koydum». Тут же розповідається про перспективи подальшого навчання, адже великих грошей на освіту їй не вдається знайти. В українському озвученні батьки ставляться до доньки, як до обраної, проте їм не подобається, що донечка порушує традиції і намагається виступати в ролі іншої. Зехре - мама героїні, завжди підтримувала її, і зовсім не важливо, що батько виступає супротивником подальшої долі.

Феріх, з легкістю вступає до університету, після чого її життя покращується. Вже там вона починає приховувати від громадськості, ким є насправді, з якої сім'ї, оскільки це призведе до ганьби і несправедливого фіналу. Що стосується однокурсників, вони не збираються потикати дівчині, хто походить з роду прислуг. Зустріч із гарним Еміром вкотре змусить героїню замислитись, ким вона мріє стати вже завтра. Сарафогл очікував відчути запах і почути свій голос коханий, проте йому доведеться боротися за щастя і страждати. Зруйнувати стереотипи та впоратися з усіма перешкодами вдасться виключно разом, якщо герої знайдуть щастя та стануть сім'ї.

Технічна інформація:

Плеєр Сезон Серія Якість Переклади
Ashdivip 1 80 720 1+1

Дивитися онлайн "Сила кохання Феріхи" безкоштовно

Плеєр Ashdivip
0
Голосів: 0
0 0
Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку

Скачати торрент:

Пошук торрент роздач, будь ласка, зачекайте!
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?