Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Серіали » 1001 ніч (2006)
Шехразат Караджа є самотньою матір'ю. Після смерті коханого чоловіка, жінці доводиться самотужки виховувати та забезпечувати всім необхідним свого єдиного сина. Лише дитина спонукає героїню серіалу "1001 ніч" йти вперед і виборювати "місце під сонцем".

Якщо дивитися онлайн цей багатосерійний фільм у високій якості, то можна побачити на що здатні піти самотні батьки заради благополуччя своїх дітей. Несподівано Шехразат дізнається, що її дитина страшенно хвора і може померти. Ця новина шокує чарівну міс Караджу та практично виводить жінку з емоційної рівноваги. Однак горда дама знаходить у собі сили і вирішує боротися за життя та здоров'я свого сина. Шанс на те, що хворий одужає, є. Ось тільки для лікування потрібна велика матеріальна сума. Незважаючи на те, що Шехразат має досить престижну роботу, її зарплати не вистачить на операцію та різні медичні препарати.

Раптом жінка отримує дивну пропозицію від свого роботодавця. Начальник Онур Аксал пропонує самотній матері вигідну, але загадкову угоду. Працівниця має провести з Онуром одну ніч, після чого громадянин Аксал обіцяє сплатити всі медичні витрати, пов'язані з лікуванням її синочка. Пропозиція дуже туманна, однак у леді Караджи немає іншого виходу.

Ось тільки перша ніч виявляється далеко не останньою. Між Онуром і Шехразатом починаються неймовірні романтичні відносини, побудовані на надзвичайних почуттях і неординарних потягах. Як і коли припиняться таємничі ночі "новоспечених" романтиків, залишається лише здогадуватися, або подивитися цей турецький серіал онлайн. Щоденні сюрпризи та неприємності обрушуються на закоханих, які мріють про щасливе майбутнє.

Технічна інформація:

Плеєр Сезон Серія Якість Переклади
Bazon 3 29 WEB-DLRip (480p) 1+1
Ashdivip 3 29 480 1+1

Дивитися онлайн "1001 ніч" безкоштовно

Плеєр Ashdivip Трейлер
0
Голосів: 1
0 1
Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку

Скачати торрент:

Пошук торрент роздач, будь ласка, зачекайте!
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?