Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Мультсеріали » Трансформери: Мастаки (1987)
Планета Кібертрон стала місцем запеклої битви між мешканцями, які раніше жили у світі та гармонії. Десептікони та Автоботи розійшлися по різні боки барикад, коли лідери обох таборів постаралися нав'язати іншим власне бачення майбутнього планети, і тепер технологічно просунуті трансформери знищують колишніх побратимів у битвах.
Сюжетом представленого анімаційного серіалу є черговий виток боротьби, коли Десептікони повертаються на Кібертрон після тривалої відсутності. Лиходії зібралися з силами і тепер мають намір за будь-яку ціну отримати ультрапотужний Сигма-комп'ютер, який зараз максимально вразливий, т.к. перебуває у стані перезавантаження.
Захисники бази зазнали несподіваного нападу, і вже прощалися з життям, але на допомогу героям несподівано настигли інші роботи, якими командував Хром. Самопожертва і відвага Автоботів вплинули на те, що битва з рідної планети перемістилася в безкрайній космос, і трагедія вже прямує до Землі. Чи зможе людство пережити збройний конфлікт між величезними роботами? Хотілося б вірити, але що можуть зробити прості смертні проти кібернетичних створінь, здатних набувати найбільш смертоносної форми?

Дивитися онлайн "Трансформери: Мастаки" безкоштовно

Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?
Правовласникам