Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Фільми » Фігляр / Маріонетка або гра в чотири руки (1980)
Спритний авантюрист Дюпре в результаті загримів у в'язницю, але зразкова поведінка за ґратами незабаром знову відкрила йому дорогу на волю. Афери у нашого героя в крові, без них він не почувається повноцінною людиною. Не встиг Дюпре переступити порог камери, як знову взявся за старе. Цього разу він видає себе за заможного індійського раджу. Завдяки своєму новому статусу чоловік потрапляє на круїзний лайнер, де всі присутні — суцільно мільйонери.

Серед усіх спритника сподобалася якась Памела — дружина власника діамантових копалень. Однак, за словами жінки, навіть у діамантових магнатів бувають чорні дні, так і вона потрапила до практично безвихідної ситуації. Дюпре вирішує виручити жінку, що горить, і пропонує їй викупити її діаманти. Аферист розплачується з Памелою своїми фальшивими банкнотами, а натомість отримує блискучі камінці. Однак, яке ж було здивування ряженого принца, коли каміння виявилося звичайними скельцями.

Картиною Гра у чотири руки постановник Жорж Лотнер продовжив роботу із Ж.-П. Бельмондо, розпочату у стрічці Хто є хто. Фільм чотири тижні поспіль очолював бокс-офіс паризьких кінотеатрів. Лише в одній французькій столиці картину Гра у чотири руки за півтора місяці переглянуло майже 700 тис. глядачів.

Технічна інформація:

Плеєр Якість Переклади
Voidboost невідома Інтер, 1+1
Ashdivip 1080 AMC

Дивитися онлайн "Фігляр / Маріонетка або гра в чотири руки" безкоштовно

Плеєр Ashdivip
0
Голосів: 1
0 1
Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?
Правовласникам