Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Фільми » Шрек: Різдво (2007)
9.3
Голосів: 28
6.4 (14014)
5 174
0
22 лип 2022, 07:00
  • Якість: FullHD
Осел спонукає Шрека відсвяткувати Різдво зі своєю сім'єю, але Шрек навіть не знає, що таке Різдво, тому йде до книгарні, що знаходиться на горі. Шрек бере книгу «Різдво для тупих сіл» і після її прочитання прикрашає свій будинок до невпізнання за допомогою гірлянд та ліхтарів. Тепер Шрек може відсвяткувати Різдво зі своєю родиною. Але раптом виявляється, що Осел привів усю свою «сім'ю» (друзів Шрека та свою родину) на святкування Різдва.

Незважаючи на це, Шрек слід «кроку 4» у книзі: розповісти різдвяну історію. Коли Шрек її розповідає, втручаються його друзі, і кожен розповідає її по-своєму: Осел розповідає, як він облизував гігантську фігурку Санти з вафель (хоча потім з'ясовується, що він лизав ногу Шрека), Кіт під гітару розповідав про Гарячого латинського котяра, Наприкінці своєї історії про хороброго героя починає грати з бубонцем капелюха Санта Клауса, Пряня розповідає, як Санта з'їв його подругу Сьюзі (тому він дуже боїться Санту, і перебудував у "найгіршу страшилку за всю історію").

Осел бере книгу Шрека, і через наступну битву будинок Шрека ламається. Дух Різдва зруйнований, і Шрек люто проганяє своїх друзів. Фіона наздоганяє друзів Шрека і розповідає, що це його перше Різдво. Осел розуміє, як він був грубий, і просить вибачення у Шрека. Шрек його прощає і розповідає своїм огрятам історію, але не про Санту Клауса, а про Шрека Мороза, зеленого носа. Огрята тихо засинають. Шрек і його друзі чують брязкіт дзвіночків, і виходять на вулицю, де бачать Санту Клауса з його оленями. Друзі щасливо дивляться на нього, але Пряня тікає в страху.

Технічна інформація:

Плеєр Якість Переклади
Voidboost невідома Дубляж
Tabus HD (720p) Дубляж
Ashdivip 1080 професійний дубльований

Дивитися онлайн "Шрек: Різдво" безкоштовно

Плеєр Ashdivip
9.3
Голосів: 28
26 2
Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?
Правовласникам