Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Фільми » Хижак (2018)
Куїнн (Бойд Холбрук) — колишній морський піхотинець, який дізнається про страшну новину — життя людства перебуває в небезпеці. Йому загрожують Хижаки - жорстокі інопланетяни, які не знають жалю і обожнюють кровопролиття. Однак, оточуючим оповідання Куїна здаються повною нісенітницею. Його розуміє лише син, який страждає на аутизм. Це захворювання допоможе йому порозумітися з завойовниками і спробувати врятуватися.

Цей фільм є сиквелом однойменної картини, яка вийшла у прокат у 1987 році, його сюжет тісно пов'язаний із тими подіями. Шейн Блек тоді виявив себе як чудовий актор, а через кілька десятиліть прийняв пропозицію стати режисером цього проекту, на який кінокомпанія 20th Centure Fox пообіцяла виділити значний бюджет. Це дозволило створити по-справжньому видовищний фантастичний бойовик.

Прислухавшись до думки та побажань глядацької аудиторії, знімальна група зменшила кількість комп'ютерних спецефектів. Все, що піддавалося людським рукам і розуму, було зроблено без допомоги техніки, при цьому активно використовувалися грим та спеціальні костюми. В результаті цих старань картина Хижак вийшла захоплюючою та справжньою, а те, що відбувається на екрані, здається лякаючою дійсністю.

Дивитися онлайн "Хижак" безкоштовно

Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?
Правовласникам