Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Фільми » Поки ти спав (1995)
Щодня Люсі Модерац зустрічається з об'єктом свого обожнювання Пітером, хоча заговорити з ним так жодного разу і не наважилася. Якось двоє хуліганів штовхнули Пітера на рейки, і він знепритомнів. Головна героїня бачить те, що відбувається, і без роздумів рятує об'єкт своїх обожнювань від вірної смерті. Поки потерпілий перебуває в комі, Люсі помилково постала перед його батьками як наречена Пітера.

Фільм Поки ти спав — передноворічна романтична кінокартина, що вийшла на екрани 1995 року і одразу підкорила всіх телеглядачів. Історія звичайної дівчини, яка шукає свого принца та мріє вийти заміж. Люсі - романтична, сором'язлива, прекрасна робітниця чиказької електрички. Рятуючи свого обранця, дівчина й не думала, як перевернеться її життя. Поки її принц перебував у комі, вона випадково стала його новоспеченою нареченою. Вся сім'я Пітера полюбила Люсі, адже вона не лише гарна і мила наречена, але й змогла врятувати їхнього сина від смерті. Нарешті головна героїня отримала бажане: прекрасну та люблячу родину, веселі свята, подарунки та нареченого. Також Люсі знайомиться з Джеком, братом Пітера. Той одразу закохується у наречену брата. А як інакше, адже чудово, веселіше і добріше дівчини він ніколи не зустрічав. Незабаром Пітер приходить до тями, але, як і передбачалося, він не може згадати Люсі. Хоча потерпілий упевнений у своїх словах і наполягає на своєму, всі довкола думають, що у нього амнезія, і він багато чого забув. Як же вчинити головній героїні: розповісти всю правду чи піти до вівтаря зі своїм обранцем? Варто дивитися онлайн у високій якості Поки ти спав, і ви дізнаєтесь, яке рішення ухвалить головна героїня.

Режисер Джон Тертелтауб (Starперці, Малюк, Скарб нації, Три ніндзя) зняв чудову та романтичну екранізацію. Запросивши на головні ролі таких метрів, як Сандра Буллок (Міс Конгеніальність Час вбивати), Біл Пуллман (День незалежності), Пітер Галлахер (Бурлеск, Авансцена), він забезпечив своїй кінороботі світове визнання, і в 1995 фільм отримав нагороду «Золотий Екран» . Починайте дивитися фільм Поки ти спав і отримаєте задоволення від перегляду, а також чудовий передноворічний настрій.

Технічна інформація:

Плеєр Якість Переклади
Bazon WEB-DLRip(1080p) 1+1
Voidboost невідома 1+1
Tabus FHD (1080p) Англійська мова
Ashdivip 1080 1+1

Дивитися онлайн "Поки ти спав" безкоштовно

Плеєр Ashdivip
10
Голосів: 5
5 0
Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку

Скачати торрент:

Пошук торрент роздач, будь ласка, зачекайте!
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?