Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Фільми » Останній кіногерой (1993)
Вонг займається викладанням основ кунг-фу і має навіть власну школу, проте її приміщення стало занадто тісним для численних учнів. Двом вдячним підопічним героя вдається домовитися з власником порожнього будинку, щоб він абсолютно безкоштовно надасть приміщення для занять.

Школа переїжджає, але Вонг все одно незадоволений — проблема в тому, що тепер тренування проходять поряд із публічним будинком, що розташувався по сусідству, а для консервативного майстра таке сусідство є неприйнятним. Проте учні не проти.

Он Цзін - один з найплодючіших гонконгських постановників. До початку роботи над проектом Сталеві пазурі на його рахунку було вже понад два десятки самостійних повнометражних проектів. Для свого чергового фільму Чин також написав сценарій, залишившись вірним своєму улюбленому жанру комедійного бойовика. Переглянути картину Сталеві пазурі можна онлайн.

Неформально картина входить до кіноциклу Одного разу в Китаї, проте, на відміну від інших стрічок франшизи, проект Цзіня є своєрідною пародією на оригінальні фільми. У картині залишилося багато посилань до кіносерії, що легко помітити фанатам франшизи. Стрічка має багато альтернативних назв, але найбільшу популярність здобула Останній герой Китаю. Переглянути фільм Сталеві пазурі можна онлайн.

Безпосередні зйомки повністю пройшли у Гонконгу. У фільмі можна почути діалоги відразу трьома мовами: кантонською, мандаринською та англійською. На батьківщині реліз картини відбувся навесні 1993 року. На західному ринку театрального прокату не планувалося. Головний герой має цілком реального прототипу і навіть його ім'я було збережено. Переглянути картину Сталеві пазурі можна онлайн.

Технічна інформація:

Плеєр Якість Переклади
Bazon WEB-DLRip(1080p) 1+1
Voidboost невідома ТРК Україна, ICTV, 1+1
Tabus FHD (1080p) Англійська мова
Ashdivip 1080 1+1

Дивитися онлайн "Останній кіногерой" безкоштовно

Плеєр Ashdivip
0
Голосів: 0
0 0
Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку

Скачати торрент:

Пошук торрент роздач, будь ласка, зачекайте!
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?