Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Фільми » Тор: Любов і Грім (2022)
Кінострічка є четвертим фільмом про пригоди Тора. І, за деякими відомостями, вона має стати останньою частиною франшизи.
Прем'єра фільму на території Росії відбудеться 5 травня 2022 року.

Сюжет
Дії фільму відбуватимуться після подій «Месників: Фінал», де Тор залишає землю разом із Стражами галактики.
У мережі з'явилася повніша інформація про сюжет. І, хоча це не є офіційною його версією, але багато витоків 4chat (що опублікував інформацію) неодноразово підтверджувалися в подальшому.

Головним антагоністом картини виступить Мінотавр, голова корпорації "Роксон".
Тор разом із Стражами галактики перебуває на Землі. Джейн Фостер працює на «Роксон», її життя не вдалося, і вона зазнає труднощів. Бог грому з'єднується зі своєю колишньою любов'ю. Джейн ставати володаркою точної копії М'єльніра.
Тор формує нову команду месників для протистояння злу. Згідно з неперевіреною інформацією до неї увійдуть: сам Тор, Джейн, Кід Локі, Анжела, Грут, Валькірія, Ракета, Корг, Мейк і Бета Рей Білл.

Акторський склад
Роль бога грому, як і в попередніх частинах франшизи, виконає Кріс Хемсворт. Його кохану Фостер - Наталі Портман. Головного антогоніста картини зіграє Крістіан Бейл. Крім того, у фільмі знімаються такі популярні актори як: Крісс Прет (Зоряний Лорд), Тесса Томпсон (Валькірія), Дейв Батіста (Дракс Руйнівник), Джефф Голдблюм (Грандмайстер), Він Дізель (Грут) та багато інших. Зірковий склад фільму безсумнівно додасть йому колорит і послужить гарною основою якісного блокбастера в цілому.

Сценарій
Про плани створення кінострічки було оголошено ще у липні 2019 року. У жовтні Тайка Вайтиті – новозеландський актор, кінорежисер, сценарист та комік заявив, що написав перший варіант сценарію до фільму. Але одразу ж зазначив, що він не остаточний і буде змінюватись надалі. До середини весни 2020 року було написано вже чотири варіанти сценарію. У жовтні того ж року актор, який зіграв роль Тора, заявив, що Вайтиті, як і раніше, продовжує працювати над сценарієм і висловив своє захоплення тим, як сценарист підходить до створення образу самого бога грому.

Знімальний процес
Попередньо роботу над картиною планували розпочати у серпні 2020 р. Але пандемія COVID-19 внесла свої корективи та кінострічку почали знімати наприкінці січня 2021 року у Сіднеї, на кіностудії Fox Studios Australia.
Сам знімальний процес було завершено практично вже через півроку на початку червня 2021 року.

Технічна інформація:

Плеєр Якість Переклади
Bazon 4K WEB-DL(2160p) Дубляж
Voidboost невідома Дубляж
Tabus FHD (1080p) LeDoyen
Ashdivip 1080 LeDoyen

Дивитися онлайн "Тор: Любов і Грім" безкоштовно

Плеєр Ashdivip Трейлер
6.7
Голосів: 3
2 1
Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку

Всі частини франшизи:

Скачати торрент:

Пошук торрент роздач, будь ласка, зачекайте!
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?