Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Фільми » Росомаха 2: Безсмертний (2013)
Божественний дар безсмертя став для Логана прокляттям, адже через нього не може повноцінно існувати. Втративши одного разу сенс життя, він переїхав у глухомань, де нікому до нього немає справи. Однак, куди б він не пішов, знайти спокій йому не вдається. Незабаром герой має залишити свій затишний куточок і повернутися в нормальний світ, де в нього ще залишилося кілька справ. З чим він зіткнеться, розповість фільм «Росомаха: Безсмертний».

Серед усіх мутантів, надздатність Логана завжди буде найціннішою. Її можна назвати даром і одночасно прокляттям, адже він ніколи не зрозуміє, що таке доля звичайної людини. Розчарувавшись у своєму житті остаточно, він перебирається в найзанедбаніший куточок Канади. Довгий час він мешкає там віч-на-віч, і лише постійне зловживання спиртним допомагає йому впоратися з душевним болем. При цьому йому найчастіше є Джина Грей.

Все змінюється того дня, коли в глибині лісової хащі він стикається з отруєним ведмедем. Місцеві мисливці вирішили розважитись і підстрелили його отруйною стрілою. Відчуваючи весь біль вмираючої тварини, Логан спалахує ненавистю і вирушає до найближчого бару, щоб помститися їм. Але, коли він дістається своєї мети, його зупиняє мила японка Юкіо. Вона виявляється також мутанткою з даром передбачення. Незабаром герой дізнається, що дівчина дісталася саме за ним. Незнайомка просить Логана вирушити разом з нею до його старого знайомого, ще з часів війни, адже він хоче попрощатися перед смертю... Дізнатися, якою буде ця подорож, можна, вирішивши дивитися онлайн Росомаха: Безсмертний.

Дивитися онлайн "Росомаха 2: Безсмертний" безкоштовно

Плеєр VoidBoost Плеєр AshdiVip
Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?