Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Фільми » Місія Нездійсненна 5: Нація ізгоїв (2015)
Загоном ЦРУ під назвою Місія нездійсненна, що займається шпигунством, начальство вкрай незадоволене. Вони діють не за статутом, сіють хаос, а досягнуті ними раніше результати просто везіння. Новий директор ЦРУ активно виступає за розпуск загону. І досягає свого. Саме тоді, коли відомий Ітан Хант намацує сліди секретної організації Синдикат.

При цьому ЦРУ не тільки розформовує Місію нездійсненну, а й оголошує Ханта в розшук, який, звичайно, втече від екс-роботодавців, щоб і далі займатися викриттям Синдикату, адже вони мають намір підкорити весь світ, влаштувавши пару-трійку терористичних актів. У цей момент на шляху Ханта виникає загадкова та небезпечна Ільза Фауст, яка начебто за Синдикат, але чомусь постійно рятує його, Ханта, від неминучої загибелі.

Місія нездійсненна: Плем'я ізгоїв - п'ятий фільм у цій франшизі, яка незмінно асоціюється з актором Томом Крузом. Режисерське крісло зайняв Крістофер МакКуоррі, який також брав участь у написанні сценарію разом із Брюсом Геллером та Дрю Пірсом. Картина досягла великого успіху як серед глядачів (збори в прокаті вражають), так і серед кінокритиків (їх відгуки переважно захоплені).

Технічна інформація:

Плеєр Якість Переклади
Voidboost невідома Дубляж
Tabus FHD (1080p) Дубляж
Ashdivip 1080 професійний дубльований

Дивитися онлайн "Місія Нездійсненна 5: Нація ізгоїв" безкоштовно

Плеєр Ashdivip
10
Голосів: 5
5 0
Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку

Скачати торрент:

Пошук торрент роздач, будь ласка, зачекайте!
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?
Правовласникам