Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Фільми » Похмілля: Частина 3 (2013)
Хлопчишник: Частина III - це епічний фінал кінотрилогії Хлопчишник про бардаку в голові та в житті головних героїв. Тільки цього разу жодних весіль та жодних безбаштових хлопчаків не буде. «Вовчу зграю», нарешті, наздоженуть наслідки їхніх минулих пригод, зіштовхнувши їх із ворогами, нажитими ще у Лас-Вегасі. І в цьому випадку відома фраза "Що сталося в Лас-Вегасі, залишається в Лас-Вегасі" не працює.

Ще до виходу в прокат другої частини трилогії було оголошено рішення про зйомки останнього фільму. Сюжет останньої частини вийшов настільки похмурим і рясним чорним гумором, що багато критиків навіть стверджували, що фільму варто присудити жанр трилера. Проте любителі трилогії залишили в інтернеті численні відгуки та рецензії, які зазначають, що комедія просто перейшла на новий рівень. І не дивно, героям довелося нарешті платити за рахунками.

Роль головного антагоніста у фільмі Маршала дісталася Джону Гудману, і актор впорався з нею відмінно. Раніше на цю роль розглядалися Шон Пенн та Робер Дауні-молодший. Цього разу, на відміну від перших двох частин, наприкінці фільму не показуються компрометуючі фотографії з хлопчаків, але завершальна сцена після титрів все ж таки присутня.

Дивитися онлайн "Похмілля: Частина 3" безкоштовно

Ashdivip Alloha Tabus
Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?
Правовласникам