Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Фільми » Кладовище домашніх тварин (2019)
Сім'я юного Льюїса Крида перебирається в заміське житло, неподалік якого влаштувався цвинтар домашніх тварин. На новому місці на Льюїса чекає важке потрясіння — під колесами вантажівки гине кіт, улюбленець родини. Вони ховають домашнього вихованця на цьому цвинтарі. В якому ж здивуванні перебувають рідні юнаки, коли виявляють похованого улюбленця живим і неушкодженим! Однак із цього моменту життя Кридів кардинально змінюється. Тепер спокій назавжди залишить їхні серця.

Фільм Цвинтар домашніх тварин — ремейк американського класичного хорору, знятий за однойменним романом Стівена Кінга в 1989 році. Цікаво, що сценаристом ремейку спочатку мав стати Метт Грінберг, який раніше вже працював з екранізацією Кінга - 1408. Зйомки картини проходили у Монреалі.

Творці ремейку Цвинтар свійських тварин допустили деяку зміну сюжету. Однак, як і раніше, провідною лінією в цій похмурій історії залишається одвічна тема боротьби добра і зла. Автор підтверджує, що зло не буває поблажливим ні до кого. Вміло граючи почуттями довірливих людей, сили темряви маніпулюють та утримують у страху серця своїх жертв. У картині показано слабкість смертних, котрі роблять марні спроби оминути долю і повернути у світ живих померлих близьких.

Технічна інформація:

Плеєр Якість Переклади
Bazon WEB-DLRip(1080p) Дубляж
Voidboost невідома Дубляж
Tabus FHD (1080p) Англійська мова
Ashdivip 1080 професійний дубльований

Дивитися онлайн "Кладовище домашніх тварин" безкоштовно

Плеєр Ashdivip
10
Голосів: 1
1 0
Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку

Скачати торрент:

Пошук торрент роздач, будь ласка, зачекайте!
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?