Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Фільми » Гори і каміння (2017)
У далекій та сонячній Філадельфії живе симпатична молода медсестра на ім'я Лілі Роу. Вона — блискучий медичний працівник, для якого колір шкіри пацієнта не є підставою для відмови в тому допомоги. Проте, оточуючі її лікарі мають погляди на лікарську етику, що відрізняється від її думки. Глибоко зворушена розповіддю одного з працівників лікарні, доктора Джуда Грешема, про далеку країну, де допомога фахівців потрібна постійно, мила Лілі Роу вирушає у подорож.

У компанії Грешема, головна героїня фільму прямує до східної Османської імперії. Тут зростаюча жорстокість і несправедливість зустрічаються щокроку. Під загрозою не тільки місіонерська місія американців, але й їхнє життя. У цей час між Грешемом і Лілі виникає нерозділене кохання, а поява на горизонті турецького офіцера Ісмаїла створює справжній любовний трикутник.

Військова драма Джозефа Рубіна демонструє історично ідентифіковані події від імені двох медиків, які прибули з далеких США. Участь у кінокартині взяли молоді та перспективні актори Міхіл Хаушман (Гра престолів) та Гера Хілмар, а також Джош Харнетт (Перл Харбор) та володар премії Оскар Бен Кінгслі (Ганді, Список Шіндлера).

Технічна інформація:

Плеєр Якість Переклади
Voidboost невідома 1+1
Tabus HD (720p) Англійська мова
Ashdivip 720 1+1

Дивитися онлайн "Гори і каміння" безкоштовно

Плеєр Ashdivip Трейлер
0
Голосів: 0
0 0
Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?
Правовласникам