Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Фільми » Отче Стю / Отець Стю (2022)
Стюарт Лонг, головний герой фільму "Батько Стю", - балакучий інтриган, який часто маніпулює людьми. Він не сприймає «ні» за відповідь. Хлопець забагато п'є і часто позбавляється роботи. Іноді у нього виникають проблеми із законом.
Якось, працюючи за м'ясним прилавком у супермаркеті, він бачить симпатичну жінку на ім'я Кармен і намагається запросити її на вечерю. Вона відкидає сміливі залицяння.
Стю розпитує про неї і дізнається, що вона бере активну участь у місцевій католицькій церкві. Він починає приходити, навіть відвідуючи вивчення Біблії, в явній спробі зблизитися з особливою, що сподобалася.
Схема працює і молоді люди починають зустрічатися. Потім Стю справді починає переходити до католицизму. Він розвиває справжню віру.
Переживши жахливу аварію на мотоциклі, головний герой фільму "Батько Стю" робить ще один крок, вирішивши стати священиком.
Кармен має змішані почуття з цього приводу. До того ж мати Кетлін та батько Білл налаштовані рішуче проти. Вони вважають релігію дурістю і відкрито висміюють віру сина в Бога. Стю повинен переконати дуже скептично налаштованого єпископа дозволити йому спробувати служити церкві.
Тим часом хлопець використовує своє власне неспокійне минуле, щоб проповідувати, що кожен може змінити своє життя, віддавши його Господу.

Технічна інформація:

Плеєр Якість Переклади
Tabus FHD (1080p) Англійська мова
Ashdivip 1080 Субтитри

Дивитися онлайн "Отче Стю / Отець Стю" безкоштовно

Плеєр Ashdivip Трейлер
6.7
Голосів: 3
2 1
Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?
Правовласникам