Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Фільми » Урок виживання (2011)
0
Голосів: 1
129
0
10 вер 2023, 10:33
Життя Райлі Джонс склалося зовсім не так, як дівчина мріяла. У школі вона є «білою вороною», у героїні кінострічки «Покарання» мало друзів і немає планів на майбутнє. У результаті, свідомість нещасної дедалі більше поринає у вир відчаю і міс Джонс стала часто замислюватися про суїцид. Зазнавши поразки в черговий раз, Райлі вирішує все ж таки покласти край такому безпричинному існуванню, але подальші події яскраво покажуть, що життя, незважаючи на постійні випробування, є не таким вже й поганим.
Головна героїня раптово дізнається, що за нею оголосив полювання кровожерний маніяк, і тепер вона усвідомила, що хоче жити й надалі! Але як впоратися з небезпечним противником, який має до дівчини злочинні наміри? Райлі намагається попросити допомоги у оточуючих, але ніхто не вірить, що за такою непомітною особою полює таємничий зловмисник.
У результаті, під час подальших пригод Джонс зіткнеться з подіями, що зовсім не піддаються опису, серед яких будуть присутні і стрибки в часі, і загадковий підліток, що приховує жахливу таємницю.

Технічна інформація:

Плеєр Якість Переклади
Voidboost невідома ICTV

Дивитися онлайн "Урок виживання" безкоштовно

Плеєр Трейлер
0
Голосів: 1
0 1
Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку

Скачати торрент:

Пошук торрент роздач, будь ласка, зачекайте!
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?
Правовласникам