Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Фільми » Магія звичайних днів (2005)
1944 рік. Олівія Данн вивчає археологію і незабаром отримає вчений ступінь, але несподівана вагітність сплутала всі плани. Батько майбутньої дитини, лейтенант Едвард Браун, поїхав після відпустки в район бойових дій і нічого не пише.
Для пастора, батька дівчини, її позашлюбна вагітність – нечуваний сором. Без її відома він домовляється з місцевим фермером, що той одружується з Лівві, щоб урятувати її від ганьби. Героїня фільму шокована таким поворотом подій, але не в змозі суперечити. Фермер Рей Сінглтон з ранку до ночі працював, у нього не було можливості знайти дружину, і він погодився на прохання проповідника. Хлопець замкнутий, він дуже тяжко переживав загибель брата під Перл-Хпрбор. Лівві після смерті матері почувається самотньою.
Олівія та її наречений – дивна пара. Він погано освічений, вона – зовсім не вміє готувати та господарювати. Молодята щосили намагаються з повагою ставитися один до одного, водночас дівчина не перестає писати Брауну, але жодного листа у відповідь вона так і не дочекалася...

Дивитися онлайн "Магія звичайних днів" безкоштовно

Ashdivip Трейлер
Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?
Правовласникам