Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Фільми » Оппенгеймер (2023)
Історія життя Роберта Оппенгеймера - американського фізика, який стояв на чолі перших розробок ядерної зброї, є дивовижним та складним шляхом досягнення наукових вершин та водночас моральної кризи.

Роберт Оппенгеймер народився 1904 року і виявив спочатку дивовижні таланти у фізиці. Його кар'єра швидко розвивалася, і він став визнаним фахівцем у галузі квантової механіки. Під час Другої світової війни Оппенгеймер був залучений до створення ядерної програми Сполучених Штатів, яка призвела до розробки атомної бомби.

Однак після того, як ядерна зброя була використана проти Японії в 1945 році, Оппенгеймер зіткнувся з моральною дилемою і сумнівами. Він усвідомив руйнівну силу ядерної зброї та став критикувати її застосування. Це призвело до того, що його становище в урядових колах було ослаблене і він зіткнувся з ворожим ставленням влади.

Після закінчення війни Оппенгеймер продовжував працювати в галузі фізики і активно пропагував мирне використання ядерної енергії. Водночас його зв'язки з лівоорієнтованими діячами та підозрами у співпраці з комуністичною партією призвели до того, що його почали вважати небезпечним для національної безпеки.

У 1954 році, після складного слухання перед Комісією з ядерної енергії, Оппенгеймера було позбавлено доступу до секретної інформації та звільнено з урядових посад. Це стало серйозним ударом для його кар'єри та здоров'я.

Втім, незважаючи на це, Роберт Оппенгеймер продовжив свою наукову працю і став одним із провідних фізиків свого часу. Він продовжував вести активну наукову діяльність та викладати в університетах.

Смерть Роберта Оппенгеймера настала в 1967 році, і він залишив після себе складну наукову та моральну спадщину. Його історія життя стала прикладом того, як складні рішення та моральні дилеми можуть впливати на долю людини та історії націй.

Дивитися онлайн "Оппенгеймер" безкоштовно

Ashdivip Alloha Tabus Трейлер
Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?
Правовласникам