Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Фільми » Побачення на Венері (2023)
США, 2023, 1 год 34 хв
10
Голосів: 4
2 614
0
16 сер 2023, 10:48
Зворушлива і надихаюча історія, що розповідає про Мію і Кайла, двох людей, чиї життя перетинаються в найкращий момент. Мія - енергійна та оптимістична дівчина, завжди в русі. Кайл, навпаки, замкнений у собі і позбавлений радості життя. Однак їхні шляхи перетинаються, коли Мії потрібен попутник для поїздки до Іспанії, де вона сподівається знайти свою справжню матір та знайти сенс життя.

Міа страждає від вродженої вади серця і незабаром має пройти складну операцію. Перш ніж покластися на операційний стіл, вона вирішує вирушити до Іспанії, щоб знайти жінку, яка її біологічна мати, і назавжди закрити сторінку минулого, яка давно тримає її в полоні. Однак Міа потребує попутника, і саме тоді вона зустрічає Кайла.

Кайл - молодий чоловік, життя якого змінилося після жахливої автокатастрофи. Він став замкнутим і меланхолійним, воліючи проводити час на самоті. Але Мія не звикла отримувати відмов і вмовляє Кайла приєднатися до її подорожі. Разом вони вирушають до Іспанії, у фантастичну та спекотну пригоду, яка обіцяє змінити їхнє життя назавжди.

Фільм «До зустрічі на Венері» репрезентує не лише історію двох героїв, а й красу іспанської місцевості. Глядачі зможуть насолодитися чудовими краєвидами Мадрида, південної Іспанії та Андалусії. Локації, в яких знімалися фільм, передають атмосферу та перетворення персонажів у міру розвитку сюжету. Режисер фільму прагнув зберегти автентичність місць, де знімалися, щоб глядач повністю поринув у атмосферу Іспанії.

«До зустрічі на Венері» - це історія про подорож, пошук сенсу життя та справжнього кохання. Водночас Мія та Кайл дізнаються про себе та один про одного більше, знаходячи підтримку та надію у найнесподіваніших місцях. Цей фільм про те, як випадкова зустріч може змінити все життя, та про силу, яку дає нам щира дружба та кохання.

Дивитися трейлер "Побачення на Венері" безкоштовно

Коли онлайн? Трейлер

Цього фільму ще не має в мережі інтернет. Треба почекати 🥺
Як тільки з'явиться, ми його додамо 👌
Дата виходу у кінотеатрах - 10 серпня 2023 ⏰
Пропонуємо підписатись на це кіно за подопомогою кнопки під постером, система сповістить вас коли фільм буде доступний для онлайн перегляду ☝️🔔

10
Голосів: 4
4 0
Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?
Правовласникам