Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Фільми » Ґран Туризмо (2023)
США, Японія, 2023, 2 год 15 хв
9.7
Голосів: 130
19 779
3
26 вер 2023, 22:10
Історія групи героїв з різними минулими та навичками, об'єднаних спільною пристрастю до геймінгу та бажанням знайти своє місце в елітному виді спорту, звучить захоплююче та обіцяє цікавий сюжет.

Можливо, вони вирішують взяти участь у якомусь турнірі чи змаганні з комп'ютерних ігор, де зустрічаються сильні суперники та стикаються з різними труднощами. Вони можуть зіткнутися з проблемами всередині своєї команди через відмінності у підході до гри та розбіжностей, які потрібно подолати, щоб досягти успіху.

Кожен із героїв може зробити свій внесок у команду, застосовуючи свої унікальні навички та досвід. Наприклад, Янн Марденборо може використати свій досвід у геймінгу та тактичне мислення, щоб розробляти стратегії для команди. Джейк Солтер може застосувати свої навички в автоспорті для покращення реакції та координації у грі, а Денні Мур може використати свій маркетинговий геній для просування команди та залучення спонсорів.

Вони можуть зіткнутися з протистоянням, внутрішніми конфліктами та розчаруваннями, але їхнє прагнення до успіху та віра в себе допоможуть їм подолати труднощі. Вони зростатимуть і розвиватимуться разом як команда і як особистості, їхня дружба та взаєморозуміння будуть ключовими факторами на шляху до перемоги.

Фільм чи книга про таку команду геймерів зможе надихнути глядачів чи читачів на подолання своїх власних перешкод, пошуки себе та свого місця у світі, а також показати, що дружба та співпраця можуть подолати будь-які труднощі та призвести до успіху.

Технічна інформація:

Плеєр Якість Переклади
Voidboost невідома Дубляж
Alloha WEBRip Українська мова
Tabus FHD (1080p) LeDoyen
Ashdivip 1080 студія Le Doyen

Дивитися онлайн "Ґран Туризмо" безкоштовно

Плеєр Ashdivip Трейлер
9.7
Голосів: 130
126 4
Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
 1. Гість Ivan
  Гість Ivan
  4 жовтня 2023 12:57
  Казочка розраховна на "покоління тач".) Вони б ще 17-річних на бойові винищувачі посадили, а перевантаження - то вигадки вчителів фізики із малою зарплатнею.))
  1. Гість Ivan
   Гість Ivan
   4 жовтня 2023 13:03
   Хоча сам симулятор досить цікавий, дійсно найкращий, принаймі був на PS1. Я на тюнінгованому Ford Ka - дрючив Aston Martin, Dodge Viper, TVR, Toyota Supra та інших.)
   1. Гість Ivan
    Гість Ivan
    4 жовтня 2023 13:56
    A Nissan NISMO - то взагалі Імба.)
Правовласникам