Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Фільми » Астероїд-Сіті (2023)
Невелике містечко, розташоване біля кратера, що залишилося після падіння астероїда тисячі років тому, було місцем проведення щорічних зборів юних астрономів у 1955 році. Учні, їхні сім'ї, вчителі та військові зібралися в цьому місці, щоб обговорити останні наукові відкриття та поділитися своїми дослідженнями.

Однак збори були різко перервані подіями, які могли змінити світ. Під час одного з нічних спостережень учасники зборів помітили незвичайне явище на небі. Виявилося, що це був не астероїд, а невідомий літаючий об'єкт.

Невдовзі після цього відбулися дивні події: електрика почала зникати, радіо та телефони перестали працювати, а деякі люди почали відчувати дивні відчуття та бачення. Незабаром стало ясно, що це було пов'язано з невідомим літаючим об'єктом, який, як виявилося, був пілотованим кораблем з іншої галактики.

Події, що відбулися цього дня, стали відправною точкою для нової ери у дослідженні космосу та контакту з іншими цивілізаціями. Цей день залишився в історії як день першого контакту із позаземним життям, і він змінив світ назавжди.

Дивитися онлайн "Астероїд-Сіті" безкоштовно

Ashdivip Alloha Tabus Трейлер
Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?
Правовласникам