Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Фільми » Непізнане: Роботи-вбивці (2023)
США, 2023, 1 год 8 хв
10
Голосів: 1
6.5 (301)
334
0
18 лип 2023, 08:36
  • Якість: 1080
Документальний фільм "Коли машина приймає рішення про життя та смерть" розглядає питання та небезпеки, пов'язані з використанням штучного інтелекту (ІІ) у військових цілях.

Фільм глибоко досліджує тему автономних систем та робототехніки, які можуть приймати рішення про долю людей у ​​бойових ситуаціях. Він проливає світло на питання етики та відповідальності, коли штучний інтелект починає відігравати роль у військових операціях.

Фільм представляє різні погляди експертів, науковців та військових фахівців, які обговорюють потенційні наслідки використання автономних систем на полі бою. Він висвітлює тему вразливості та помилок, які можуть виникнути, коли машини приймають життєво важливі рішення без прямого втручання людини.

Фільм також порушує важливі питання про етичні аспекти застосування ІІ у військових конфліктах, включаючи потенційне виникнення "каяття" та "моральної свідомості" у машин, а також питання про законність та пропорційність у використанні сили.

"Коли машина приймає рішення про життя та смерть" спрямовує глядача до усвідомлення того, що автономні системи та штучний інтелект потребують серйозного обговорення та належних міжнародних рамок, щоб мінімізувати потенційні загрози та ризики для людського життя.

Загалом фільм привертає увагу до актуальної проблеми та порушує важливі питання, пов'язані з військовим застосуванням штучного інтелекту, стимулюючи громадське обговорення та усвідомлене прийняття рішень у цій галузі.

Технічна інформація:

Плеєр Якість Переклади
Voidboost невідома HDrezka Studio
Tabus FHD (1080p) DniproFilm
Ashdivip 1080 DniproFilm

Дивитися онлайн "Непізнане: Роботи-вбивці" безкоштовно

Плеєр Ashdivip Трейлер
10
Голосів: 1
1 0
Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку

Скачати торрент:

Пошук торрент роздач, будь ласка, зачекайте!
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?
Правовласникам