Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Фільми » Зоряна битва: Крізь простір і час (2005)
0
Голосів: 0
21
0
28 чер 2023, 11:35
Талановитий винахідник і геній сучасності, вчений Саймон Вейр, завжди мріяв відкрити для своїх співгромадян шляхи до паралельних світів, і одного разу його мрія здійснюється. Збудувавши величезний портал, Саймон вирушає підкорювати сусідні планети. Герой потрапляє в таємничий світ, але лиходії розставили для вченого пастку, так що людина залишається сама по собі, загублена десь між всесвітами.
Через кілька десятиліть син Саймона вирішує піти стопами батька і стати дослідником. Джек так і не змирився зі втратою родича, і у своїх розслідуваннях він виявляє захований від сторонніх поглядів прохід. Відважний хлопець вирушає на пошуки предка, який давно зник.
Міжпросторовий перехід наводить Джека на планету під назвою Раффіка, де правлять злісні інопланетяни, які живуть за середньовічними законами та вірять у магію. Прибульці насильно утримують Саймона в полоні, але відважний нащадок має намір звільнити тата і позбавити місцеве населення від тиранії гнобителів. Йому доведеться пройти безліч випробувань, познайомитися з корінними жителями і звикнути до нових звичаїв, інакше в цьому світі йому не вижити.

Технічна інформація:

Плеєр Якість Переклади
Voidboost невідома ТЕТ

Дивитися онлайн "Зоряна битва: Крізь простір і час" безкоштовно

Плеєр
0
Голосів: 0
0 0
Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?
Правовласникам