Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Фільми » Піски забуття (2007)
5
Голосів: 2
510
0
19 чер 2023, 16:50
Фараон наважився прогнівити Богів. У відповідь вищі сили наслали на Єгипет біди, що зло знищує все на своєму шляху. Благання людей залишаються без відповіді, хаос триває. Щоб умилостивити всемогутні божества, верховні жерці приносять у жертву людину і просять прихильності в Анубіс – провідника всього живого у потойбічному світі. Померлого ховають у пісках, до його могили опускають священний амулет. Анубіс приймає жертву і утихомирює руйнівні сили.
Минуло кілька тисячоліть. Група вчених під керівництвом професора Еліс Картер веде розкопки у пустелі. Знайти хоч щось значуще поки що не вдається. Якось до табору приїжджають двоє чоловіків – старий Джон Деміль та Сібі. Еліс не збирається допускати до розкопок непідготовлених людей, гості присвячують дівчину подробиці свого феноменального плану, і вона погоджується. Містер Деміль упевнений, саме тут, під товщею пісків, лежить тронний зал фараона Рамзеса.
Джон і Сібі досліджували величезну територію, що день хилиться до заходу сонця. Раптом індикатор металошукача показує, що під товщею піску є металевий предмет. Ним виявився той самий амулет. Анубіс люто, він не бажає, щоб хтось турбував його спокій, і нападає на чоловіків. У Джона відірвано руку, його напарник намагається надати першу допомогу і врятувати друга. Це стало лише початком пригод членів археологічної експедиції.

Технічна інформація:

Плеєр Якість Переклади
Voidboost невідома НЛО TV

Дивитися онлайн "Піски забуття" безкоштовно

Плеєр
5
Голосів: 2
1 1
Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку

Скачати торрент:

Пошук торрент роздач, будь ласка, зачекайте!
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?
Правовласникам