Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Фільми » Без звуку (2004)
Німеччина, 2004, 1 год 34 хв
0
Голосів: 0
134
0
20 травня 2023, 20:10
Гостросюжетна кінострічка «Без звуку» розповідає історію звичайного найманого вбивці на ім'я Віктор, який займався виконанням злочинних замовлень щодо ліквідації неугодних клієнтам особистостей. Під час виконання чергового доручення Віктор успішно закінчує місію, але на нього чекає несподіване знайомство – свідком вбивства стала звичайна дівчина, яка опинилася на місці злочину зовсім випадково. Віктор розуміє, що вбивати її немає сенсу, і наказує їй мовчати, але, в майбутньому, саме ця зустріч стала вирішальною у долі найманця.
Несподівано для себе Віктор розуміє, що настав час залишити за кримінальним світом і спробувати почати все спочатку. Але за минулий час чинний персонаж зв'язався з настільки підступними особистостями, що вони ніколи не дозволять людині, яка надто багато знає, без особливої ​​причини залишити поточне заняття.
Віку належить виконати останнє доручення, після якого можна буде зникнути, але чоловік навіть не підозрював, хто може стати його наступною жертвою. Чи зможе герой виплутатися з такої небезпечної ситуації і зберегти одночасно життя випадкової знайомої?

Технічна інформація:

Плеєр Якість Переклади
Voidboost невідома Двоголосий

Дивитися онлайн "Без звуку" безкоштовно

Плеєр
0
Голосів: 0
0 0
Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку

Скачати торрент:

Пошук торрент роздач, будь ласка, зачекайте!
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?
Правовласникам