Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Фільми » Буґімен (2023)
У центрі сюжету містичного фільму жахів «Бугімен» знаходяться старшокласниця Седі Харпер та її молодша сестра Сойєр, які нещодавно втратили свою матір. Через смерть близької людини дівчатам не тільки довелося зіткнутися зі страшним горем, а й навчитися жити в умовах напружених стосунків зі своїм батьком. Він і сам у розпачі від горя і на якийсь час віддалився від своїх дівчаток. Ні, батько дбає і турбується про дочок, але якось відсторонено. І коли через деякий час після трагедії вони починають помічати, що в темних куточках їхнього будинку ховається якась дивна і лякаюча істота, яка страждає від людей він не вірить їм.

Сойєр не може заснути без світла, як тільки темрява згущується, дівчинка починає відчувати наближення чогось страшного і від жаху не може заснути. Старша сестра спочатку не вірила малечі, а батько зовсім насміхався, але одного разу Харпер стала свідком цього явища, коли з-під ліжка сестри вилізла тонка рука і потяглася до неї. Дівчата намагаються переконати свого вбитого горем батька вжити заходів, оскільки вважають, що в їхньому будинку оселилася зла сутність. Бугімен мучить цю сім'ю, харчуючись їх болем і страхом, і, цілком можливо, міг стати причиною смерті матері.

Дивитися трейлер "Буґімен" безкоштовно

Коли онлайн? Трейлер

Цього фільму ще не має в мережі інтернет. Треба почекати 🥺
Як тільки з'явиться, ми його додамо 👌
Дата виходу у кінотеатрах - 1 червня 2023 ⏰
Пропонуємо підписатись на це кіно за подопомогою кнопки під постером, система сповістить вас коли фільм буде доступний для онлайн перегляду ☝️🔔

0
Голосів: 0
0 0
Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?