Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Фільми » Мисливці за скарбами (2009)
Бельгія, Канада, 2009, 1 год 53 хв
0
Голосів: 1
119
0
12 травня 2023, 07:05
Післявоєнні роки для американських шпигунів, які виконували особливо небезпечні завдання в період Другої світової, стали моментом, коли можна насолодитися довгоочікуваним відпочинком, і головні герої картини «Мисливці за скарбами» використовують перепочинок на повну. Чоловіки та жінки оселилися у відібраному у німців замку, де буквально щодня влаштовуються бенкети та святкові вечері, але Джеку та Кетлін далеко не до свят. Між молодими людьми вирує любовна пристрасть, але все змінюється, коли герої виявляють разючу знахідку.
Всім відомі факти того, що німці займалися розкраданням майна на окупованих землях, але додому до Німеччини везти награбоване під час війни було дуже ризикованим заняттям, і фашисти ховали цінне майно в затишних місцях. Один із таких скарбів і виявили агенти, але доповідати начальству не поспішали. Коштовності та цінні речі могли забезпечити щасливчиків до кінця життя, тому Кет і Джек вирішили переправити знахідку додому. Правда, треба було порушити закон і зайнятися контрабандою, але це всього на один раз, чи не так?
Як би не так, після початку втілення задуманого життя доля недосвідчених злочинців здається вже не такою райдужною, як мріялося спочатку.

Технічна інформація:

Плеєр Якість Переклади
Voidboost невідома НТН
Tabus FHD (1080p) Англійська мова

Дивитися онлайн "Мисливці за скарбами" безкоштовно

Плеєр
0
Голосів: 1
0 1
Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку

Скачати торрент:

Пошук торрент роздач, будь ласка, зачекайте!
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?
Правовласникам