Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Фільми » Людожери (2005)
Канада, 2005, 1 год 21 хв
0
Голосів: 0
54
0
12 травня 2023, 04:15
Прості комахи раптово перетворилися з нешкідливих створінь на жахливих істот, які прагнуть людської плоті. А все починалося досить нешкідливо, просто учня місцевого коледжу вирішила у себе в гуртожитку провести унікальний експеримент, який дозволив би краще зрозуміти тварин божих. Ось тільки випробування на комах закінчилося не так, як розраховувала Кемі.
Відвідувачі чоловічої статі та інші мешканки гуртожитку зрозуміли, що прийшла їхня смерть. Величезні створіння, які раніше були маленькими жучками-паучками, істотно збільшилися в розмірах і вирушили на полювання за тими, хто їх постійно кривдив. Пам'ятайте, в дитинстві ми всі любили відривати мухам крильця і ​​спостерігати, як поведуться жуки без кількох лапок? Тепер настав час відчувати людей, і не факт, що всі представники людства, які проживають щодня в мирських турботах, побачать наступний світанок.
А відважна дівчина Кемі все ще має намір розробити препарат, який дозволив би звернути процес назад, попутно рятуючись від зубастих пащ і довгих лап, що тягнуться до неї з кожного коридору будівлі. Ще вчора вона планувала складати чергові екзамени, а вже сьогодні однією думкою залишилося виживання. Будь-якою ціною.

Технічна інформація:

Плеєр Якість Переклади
Voidboost невідома НТН

Дивитися онлайн "Людожери" безкоштовно

Плеєр
0
Голосів: 0
0 0
Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку

Скачати торрент:

Пошук торрент роздач, будь ласка, зачекайте!
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?
Правовласникам