Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Фільми » Брати Супер Маріо в кіно (2023)
8.3
Голосів: 72
17 299
0
03 кві 2023, 20:18
Два брати працюють сантехніками в Нью-Йорку. Затребувана професія дозволяє їм комфортно жити і не замислюватися про майбутнє. Зі знайденого запису відеоігри вони дізнаються про серйозну небезпеку, що нависла над планетою. Маріо з Луїджі лагодять під землею водогін. Вони випадково виявляють вхід у зовсім інший вимір. Таємничою трубою їм вдається перенестися в чарівний світ.

Після знайомства із місцевим мешканцем водопровідники з'ясовують багато інформації про нове місце. Підземним світом править жорстокий тиран. Місто населене ящірками. Прямі нащадки динозаврів планують під проводом Купи захопити Землю. Уламок кришталевого метеорита носить на шиї принцеса. У ньому зберігається ключ.

Брати мають звільнити дівчину з полону. Вони виявляють спритність та сміливість, використовують технічне знання та приступають до виконання почесної місії. Батько залишив їм план дій. Герої вирушають на пошуки полонянки. Вони готові врятувати людство від злого ворога.

Дивитися трейлер "Брати Супер Маріо в кіно" безкоштовно

Коли онлайн? Трейлер

Цього фільму ще не має в мережі інтернет. Треба почекати 🥺
Як тільки з'явиться, ми його додамо 👌
Дата виходу у кінотеатрах - 5 квітня 2023 ⏰
Пропонуємо підписатись на це кіно за подопомогою кнопки під постером, система сповістить вас коли фільм буде доступний для онлайн перегляду ☝️🔔

8.3
Голосів: 72
60 12
Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?