Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Фільми » Людина-мураха та Оса: Квантоманія (2023)
10
Голосів: 13
3 889
0
19 кві 2023, 10:44
"Людина-мураха та Оса: Квантоманія" - це фантастичний бойовик з елементами комедії, який розповідає про нові пригоди знайомих героїв із всесвіту Marvel - Скотта Ленга (Людина-мураха) та Хоуп ван Дайн (Оса). Фільм був випущений у 2023 році.

У цьому фільмі Скотт і Хоуп повертаються до дії, щоб запобігти катастрофі, яка загрожує всьому світу. Після того, як Скотт повернувся з квантового світу, де він провів деякий час, Хоуп та її батько, винахідник Хенк Пім, виявляють, що існує можливість повернутися в минуле, щоб урятувати майбутнє. Але для цього їм потрібно знайти місце у квантовому світі, де час та простір зливаються, щоб вони могли створити перехід в іншу епоху.

Однак усі плани Скотта та Хоуп починають руйнуватися, коли вони стикаються з новим противником – Примарою. Примара - це загадковий злочинець, який володіє технологією, що дозволяє йому переміщатися в квантовому світі, що робить його непереможним. Скотт і Хоуп повинні зробити все можливе, щоб зупинити Примару та врятувати світ від катастрофи, яка може настати.

На своєму шляху герої зустрінуться зі старими знайомими, такими як Ділан Бейкер (Мураха), який допоможе їм у боротьбі проти Примари. Однак їхні зусилля можуть бути марними, якщо вони не зможуть знайти спосіб перехопити Привида і повернутися в даний час.

Технічна інформація:

Плеєр Якість Переклади
Bazon WEB-DLRip(1080p) Дубляж
Voidboost невідома Дубляж
Tabus FHD (1080p) Дубляж
Ashdivip 1080 професійний дубльований

Дивитися онлайн "Людина-мураха та Оса: Квантоманія" безкоштовно

Плеєр Ashdivip Трейлер
10
Голосів: 13
13 0
Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку

Скачати торрент:

Пошук торрент роздач, будь ласка, зачекайте!
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?