Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Фільми » Мавка. Лісова пісня (2023)
Історія мультфільму «Мавка. Лісова пісня» починається у дивовижному місці, де можливі будь-які дива. Стародавній Ліс стає місцем проживання для чарівних створінь. Тут вони знаходять свій будинок.

Стародавній Ліс не пускає у свої володіння звичайних людей. Свої загадкові глибини він зберігає тільки для тих, хто має неординарні здібності. Мешканці сусідньої спільноти знають про це місце, але намагаються триматися від нього подалі. Вони впевнені, що Стародавній Ліс небезпечний для людей. Але вони помиляються. Мешканці громади помилково гадають, що всі чарівні істоти небезпечні. Але це не так.

Дія мультфільму «Мавка. Лісова пісня» починається у той момент, коли трапляється справжнє диво. У центрі сюжету опиняються Лукаш, звичайнісінький коваль із села, і Мавка — мешканка Стародавнього Лісу, справжня його душа та майбутня правителька. Вони закохуються одна в одну. Проте герої не можуть бути разом. Їхні світи йдуть війною один на одного. Причина криється у появі підступної Кіліни, яка побудувала поряд із Стародавнім Лісом свою фабрику. Вона хоче знищити це місце за будь-яку ціну. Килина не зупиниться ні перед чим.

Дивитися трейлер "Мавка. Лісова пісня" безкоштовно

Коли онлайн? Трейлер

Цього фільму ще не має в мережі інтернет. Треба почекати 🥺
Як тільки з'явиться, ми його додамо 👌
Дата виходу у кінотеатрах - 2 березня 2023 ⏰
Пропонуємо підписатись на це кіно за подопомогою кнопки під постером, система сповістить вас коли фільм буде доступний для онлайн перегляду ☝️🔔

8.4
Голосів: 119
100 19
Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
 1. lostpic
  lostpic
  5 квітня 2023 14:06
  А є хоч приблизна дата виходу мультфільму в онлайн (піратами чи офіційно)?
  1. Yan Ursta
   Yan Ursta
   7 травня 2023 14:29
   Вітаю! Дякую за зацікавленість до класного мультфільму, так відомо офіційно представники відповіли ,що впродовж півроку із моменту випуску в кінотеатрах
 2. BEAT LAND
  BEAT LAND
  21 травня 2023 22:45
  Фільм просто топчик дивилася сьогодні