Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Фільми » Чумові боти (2005)
Неймовірно колоритний тандем невдахи власника взуттєвої фабрики та харизматичного трансвеститу складають унікальну компанію головних героїв у чудовій комедії режисера Джулліана Джарольда під назвою «Чумові боти».
Історія починається з того, що Чарлі, що дістався у спадок, взуттєвий бізнес зазнає суворих збитків у нерівній боротьбі з більш технічно оснащеними заводами, керівництво яких не шкодує грошей на наймання професіоналів. Здається, що крах підприємства вже не за горами, але несподіваний (потенційний) порятунок сам приходить до взуттьовика. Їм виявляється досить ексцентричний трансвестит-танцюрист, який на публіці отримав прізвисько Лола.
Лола-Саймон повідомляє, що творчий колектив кабаре потребує виконання незвичайного замовлення. Справа в тому, що інші підприємства не беруться створювати настільки нестандартні моделі взуття, яких потребує Самймон, і остання надія на Чарлі. Здається, що доля надала останній шанс врятувати бізнес, що вмирає, але чи зможе дурний директор фабрики виконати таку незвичайну роботу?

Дивитися онлайн "Чумові боти" безкоштовно

Плеєр VoidBoost Плеєр AshdiVip Трейлер
Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?