Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Фільми » Усміхайся (2022)
Відмінна картина жахів, яка до останньої хвилини триматиме вас у страху та напрузі. Режисер та сценарист стрічки Паркер Фінн взяв своє короткометражне кіно «Лаура не спала» та зробив із нього повнометражний фільм «Посмішка». Дебют Фінна вдався. У «Посмішці» є й інтриги та дуже страшні сцени. А фінал у деяких моментах став несподіваним.

Роуз – лікар у психіатричному відділенні. На її очах пацієнтка вчинить самогубство. Перед цим дівчина розповість головній героїні, що була проклята. Вона бачила жахливу усміхнену істоту, яка здатна набувати вигляду інших людей. Прокляття перейде на Роуз, тепер вона скрізь бачить людей, які дивно посміхаються. Героїня спробує пояснити все логікою, це буде важко. Жінка зіткнулася з містикою та монстром, який хоче звести її з розуму і вбити.

Зловісна посмішка, така, коли стає максимально страшно. Зрозуміло, що події вигадані, але все подано в реалістичних фарбах. Созі Бейкон – виконавиця головної ролі. З цілком здорової людини вона перетворювалася на персону з купою психологічних проблем. Вона ніби по-справжньому збожеволіла. Особливо зміни у ній добре видно ближче до розв'язки.

Даний проект - це приклад якісного жахів, з відповідальним підходом до всіх деталей. Музика, декорації, різна швидкість подій та багато кошмару. З середнього сюжету зробили історію з великою кількістю інтриг та загадок.

Дивитися онлайн "Усміхайся" безкоштовно

Ashdivip Tabus Трейлер
Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?
Правовласникам