Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Фільми » Чорний Адам (2022)
Фільм є частиною історії кінострічки «Шазам», що раніше вийшла на екрани. Сюжет розповідає про непросте життя молодого та сильного хлопця Адама, який проживає у стародавній дикій країні Кандак. Він з дитинства не має уявлення про свободу, але внутрішньо її жадає. Роль раба, яким користуються можновладці з кожним днем ​​стає все нестерпніше і немов перекриває можливість дихати. Виконання особистих доручень, постійна участь у кривавих гладіаторських боях для розваги публіки та вільний час, коли його руки перебувають у величезних кайданах.

Якось, про хлопця дізнається великий чарівник Шазам і, пожалівши його, наділяє надзвичайною надлюдською силою. Тепер він здатний сам вирішувати, як йому жити і це виявляється складним для роками пригніченої особистості. Головний герой вибирає використання своєї могутності у злих цілях не лише, щоб провчити колишніх кривдників. Тепер його ім'я - Чорний Адам. Попереду битви з найсильнішими воїнами – Циклоном, Атомом та Доктором Фейтом. Чи вдасться йому перемогти їх усіх? І що стане поворотною точкою, що вказує на те, що обраний спосіб жити не є гідним і не принесе світлого майбутнього, про яке мріяв усі минулі роки. Тепер ви можете фільм Чорний Адам дивитися онлайн у високій якості.

Дивитися онлайн "Чорний Адам" безкоштовно

Плеєр VoidBoost Плеєр AshdiVip Трейлер
Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
 1. Слава Україні
  Слава Україні
  23 листопада 2022 21:59
  Нарешті дочекався нового фільму про супергероїв - Чорний Адам, ще й зі Скалою в головній ролі 😍😍😍
  Давно вже пора було зробити Двейна Джонсона частиною франшизи про супергероїв, фільм показав що йому личить. Знаю його ще по WWE, який показували по QTV, незрівнянний актор, який вміє як дупи надирати в бойовиках, так і веселити в комедіях.
  Фільм рекомендую, 11 із 10. Дякую за можливість подивитися його українською мовою❤️
 2. bArDak
  bArDak
  5 лютого 2023 21:32
  Не звично бачити Двейна Джонсона в фільмах про супер героїв але як на диво фільм вийшов класним,гумор в фільмі дає якесь різноманіття)