Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Фільми » Лицарі Нексо (2015)
"Лицарі Нексо" - події мультсеріалу відбуваються на середньовічних землях у невеликій державі Найтонія. У цьому мальовничому світі тісно переплітаються між собою дві епохи. У королівстві є благородні лицарі, роботизовані кольчуги, лазерні мечі та безмірна магія. Керує цим князівством король, що величає себе Хелберт. Він – справедливий, суворий і мудрий государ, який оберігає свій народ від різних бід.

Одного разу на королівство насувається небезпека у вигляді кровожерливої ​​та злої армії монстрів, яку створив придворний блазень на ім'я Джестер. Він переосмислив своє життя і вирішив перейти на бік зла. Зловмисник сподівається, що стародавній артефакт Книга Монстрів та численне жорстоке військо допоможуть йому повалити Хелберта і зайняти його місце на троні. Блазень прагне поневолити всю Найтонію.

Проте противник забув врахувати, що монарх має відважні захисники – лицарі з престижної академії Нексо. Ці сміливці чудово володіють зброєю, а також знаходяться у чудовій фізичній формі. Доблесні воїни готові стати на захист своїх земель, тому вони поспішають дати відсіч страшним чудовиськам. Попереду бравих героїв чекають важкі випробування, подолати які вони зможуть лише завдяки спритності, витривалості та сміливості.

Технічна інформація:

Плеєр Сезон Серія Якість Переклади
Voidboost 4 10 невідома Дубляж
Alloha 4 10 WEB-DL Українська мова
Tabus 4 10 HD (720p) Англійська мова
Ashdivip 4 10 1080 Плюс-Плюс

Дивитися онлайн "Лицарі Нексо" безкоштовно

Плеєр Ashdivip Трейлер
0
Голосів: 0
0 0
Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку

Скачати торрент:

Пошук торрент роздач, будь ласка, зачекайте!
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?