Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Фільми » Втеча до перемоги (1981)
1942 рік. В одному із таборів військовополонених колишній професійний футболіст Колбі веде переговори з адміністрацією, щоб отримати дозвіл на створення футбольної команди. Командуванню сподобалася ідея виставити проти збірної Німеччини знесилених ув'язнених та знову оголосити на весь світ – арійська раса непереможна на полі бою та на футбольних полях.
У таборі, де живуть герої, умови утримання м'якіші, ніж в інших, і незважаючи на це, всі одержимі ідеєю втекти. Відмінно фізично підготовлений канадець Хетч, який служив в армії США, біг уже тричі, він погано грає у футбол, але сподівається втекти просто зі стадіону.
В'язні, що потрапили в команду, живуть разом, у них посилений раціон харчування. Почалися тренування. Хетчу допомагають на якийсь час вибратися на волю, щоб зв'язатися з французьким опором.
Настає вирішальний день. На стадіоні не лише німецькі військові чини, а й місцеві мешканці. Уся територія оточена озброєними гітлерівцями із собаками.
Перший тайм закінчується з рахунком 4:1. Під час перерви в роздягальню проникають ув'язнені, які викопали підкоп, і запрошують усіх бігти, але члени команди повертаються на поле.

Дивитися онлайн "Втеча до перемоги" безкоштовно

Ashdivip Трейлер
Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?
Правовласникам