Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Дорами » Зимова Бегонія (2020)
Зимова Бегонія
дивитися онлайн
Китай, 2020, 45 хв
0
Голосов: 0
8.9 (99)
81
0
16 бер 2023, 08:42
Дія сюжету цього костюмованого серіалу розгортається у 1930-х роках, в епоху Республіки, яка була для Китаю періодом заворушень та політичних ігор. Глядачі поринуть у замкнуте і згуртоване оперне товариство Пекіна (на той час – Бейпіна): його ієрархічну систему, дуже важкий стан його учнів з їхніми рабськими контрактами, їхні повсякденні ритуали, довкілля та багато чого іншого. У той же час історичний перехід Китаю від останньої імперії до республіканської доби зображений через призму індустрії розваг. Особливо глядачі побачать невідповідність між мисленням старого і нового поколінь.

У центрі сюжету цієї драми виявляться дві протилежні особи – актор Пекінського оперного театру Шан Сіжуй (Інь Чжен) та багатий бізнесмен Чен Фентай (Хуан Сяо Мін). Шан Сіжуй сповнений рішучості пропагувати традиційну форму мистецтва, але стикається з нерозумінням та протидією місцевих жителів. Однак його дії привертають увагу Чен Фентая, і Шан Сіжуй завойовує визнання бізнес-магната. Любов до оперного мистецтва об'єднує талановитого виконавця пекінської опери та багатого торговця, і вони стають найкращими друзями.

Заручившись підтримкою Ченг Фентая, Шан Сіжуй відновлює місцевий оперний театр під назвою «Шуй Юнь Лу» і, щоб здійснити свою мрію щодо просування пекінської опери, набирає трупу з молодих перспективних претендентів, які бажають навчатися акторській майстерності, він готовий поділитися з ними. вид мистецтва. Шан Сіжуй разом зі своїм прихильником роблять все можливе, щоб їхній театр здобув популярність у Пекіні. Але на них знову чекають величезні перешкоди, і цього разу історична подія – 1937 року японська армія окупувала Бейпін.

Тепер Шан Сіруй та Чен Фентай, незважаючи на любов і відданість оперному мистецтву, змушені залишити його та взяти до рук зброю, щоб захистити свою країну від непроханих гостей.

Дивитися онлайн "Зимова Бегонія" безкоштовно

Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?