Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Аніме » Флотська колекція (2015)
Флотська колекція
дивитися онлайн
Японія, 2015, 24 хв
0
Голосов: 0
78
0
07 бер 2023, 11:00
Мда вже, який тільки сюжет не спадає на думку японських художників і сценаристів, які дарують нам численні аніме-твори. Цього разу глядачам доведеться спостерігати за тим, як кілька відважних молодих дівчат виступлять у ролі кораблів. Так, саме військових морських суден, здатних протистояти неминучій катастрофі.
Людство виявилося межі вимирання, коли з морських глибин піднявся невідомий нікому «Флот глибокого моря». Вороги миттєво захопили всі водні простір рідної планети людей, але суперники не планують зупинятися, і тепер під приціл підпадає й суша! Єдиною надією на порятунок стають «корабледівчата», у тіла яких вселяються духи давніх бойових машин.
Основні події розгортаються на морській військовій базі Чиндзюфу, де збираються нечисленні володарки великого дару. Головні героїні проводять дні у тренуваннях, набираються сил та досвіду перед майбутніми битвами. Звичайно, ніхто їм не забороняє і веселитися, благо підростаючий організм здатний відшукати позитив навіть у таких плачевних ситуаціях. Але атмосфера розпалюється, коли на укріплену базу перебуває Фубукі – легендарна спадкоємиця душі грізного та непереможного есмінця.

Дивитися онлайн "Флотська колекція" безкоштовно

Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?