Реєстрація
KinoGoUA💙💛 » Аніме » Убивче кохання (2022)
Японія, 2022, 24 хв
10
Голосів: 6
656
0
09 сер 2022, 20:40
Шато Данкворт – холодна та беземоційна дівчина. Вона працює агентів і ловить найнебезпечніших злочинців. На цій справі головна героїня дуже добре заробляє. Загалом, на думці у неї лише гроші. До її списку входять не лише вбивці, а й чиновники, які крадуть із скарбниці. Однак претендентом на обезголовлення був і Сон Рянха. Він був відомим кілером. За одну ніч цей хлопець позбавив життя 18 людей. Ніхто не може спіймати його через дивовижну спритність і силу, до того ж злочинець дуже хитрий.

Перша зустріч Шато Данкворт і Сон Рянха закінчилася тим, що дівчина була повалена. На диво, кілер не вбив її, а почав розпитувати ім'я, фотографувати полонянку. Наприкінці він освідчився головній героїні у коханні та відпустив. Шато ніяк не прореагувала на раптову заяву. Їй було байдуже. У цій людині вона бачила лише злочинця, якого має вбити.

Через деякий час на мобільний Данкворт почали надходити повідомлення з фотографіями замордованих чиновників, які перебувають у її списку. Сон Рянха якимось чином дізнався про її номер телефону і про її плани. У такий спосіб хлопець виявляв знаки уваги, полегшуючи роботу своєї коханої. Якось він знову заліз у справу Шато. Виконавши його, попросив платню за старанну працю. Умови були прості, дівчина має прийняти запрошення на побачення, яке відбудеться на Різдво. Робити не було чого головна героїня погодилася.

І ось настав довгоочікуваний день для Сона. Шато таки прийшла. Він, купивши тортик, повів кохану до готелю. Звичайно, головна героїня не хотіла і збиралася кілька разів піти, але різдвяний подарунок від кавалера зупинив її. Сон показав Шато закривавлений труп бізнесмена, якого вона мала вбити.

Аніме ви можете безкоштовно подивитися у високій якості на нашому сайті. Також не забувайте ставити лайки та ділитися думками у коментарях.

Технічна інформація:

Плеєр Сезон Серія Якість Переклади
Bazon 1 12 WEB-DLRip (1080p) Українська мова
Voidboost 1 12 невідома Двоголосий
Ashdivip 1 12 1080 Gwean & Maslinka

Дивитися онлайн "Убивче кохання" безкоштовно

Плеєр Ashdivip
10
Голосів: 6
6 0
Якщо пише,що плеєр недоступний для перегляду в цій країні
Скоріш за все ви використовуєте vpn в цей час, вимкніть його.
Якщо бачите "file not found" замість плеєру
Спробуйте натиснути цю кнопку і перезавантажте сторінку

Скачати торрент:

Пошук торрент роздач, будь ласка, зачекайте!
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря – 20 знаків. Пишемо українською мовою, поважайте себе та інших!
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?